Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. (/Temat-SPRZEDAM-Kontakt-do-hurtowni-gry-programy-antywirusy-zloto-do-gier-itp-88710)

Strony: 1 2 3 4


RE: [SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. - maax6 - 05-04-2014 21:00

Pomylka


RE: [SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. - Maniero - 06-04-2014 08:31

#EDIT
Zostały 3 sztuki!


RE: [SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. - allah - 06-04-2014 08:41

naapisałem na pw, prosze o odpowiedz


RE: [SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. - Maniero - 06-04-2014 15:24

Recenzja z innego forum:

RejTom, dnia 06 Kwie 2014 - 16:14, napisał:
Zakupiłem powyższy produkt i mogę powiedzieć ,ze kontakt jak zawsze bardzo dobry, ogólnie to nie przeprowadzałem jeszcze żądnych kalkulacji, ale pomimo, że się interesowałem tym tematem wcześniej to tej strony co podał mi Filox nie znałem.
Jeśli przepatrzę mniej więcej produkty i porównam ceny to mogę jeszcze coś dopisać. Na razie zakup na plus


RE: [SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. - dnr - 06-04-2014 19:07

Zakupiłem i jestem zadowolony, wcześniej szukałem w różnych miejscach ale do tej strony nie trafiłem. Znalazłem już swoją niszę, cena za poradnik zwróciła się w trakcie pierwszego dnia. Kontakt z maniero bardzo dobry, polecam.


RE: [SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. - Maniero - 08-04-2014 20:22

Zostały zaledwie 2 szt! Jak ktoś chętny to radze się pospieszyć Smile


RE: [SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. - rosa1822 - 09-04-2014 10:31

Biorę. Wyślij mi dane PP na PW Smile


RE: [SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. - maselko1235 - 11-04-2014 10:29

nie chciałbym być niemiły i nie szkodzić sprzedającemu ale sam kiedyś szukałem takich stron, trochę mi to zajęło ale znalazłem, dzisiaj nie wydałbym ani grosza ale na początkach moich poszukiwań byłbym skłonny,
Wystarczy dobrze poszperać po internetach, jednak nie zabieram się za to bo jest za duża konkurencja


RE: [SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. - Maniero - 12-04-2014 14:00

(04-04-2014 16:09)PaulPB napisał(a):  
(04-04-2014 15:00)chladek317 napisał(a):  Czy klucze pochodzą z legalnych źródeł? Nie są to jakies ruskie czy coś? Czy w razie sprzedaży komuś klucza muszę się martwić, że kiedyś mogą mu zablokować konto?

Takie same pytanie jak kolega wyżej.

Pozostała tylko 1 szt!

Wypowiedź użytkownika Rosa1822: [Obrazek: 7ell14.jpg]


RE: [SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. - CalmTsunami - 12-04-2014 14:15

Biore , pw z danymi do PP prosze.