Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 14-09-2014 13:07

Większości pewnie wygasła ważność konta więc nie ma możliwości posiadania RR


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - delirium - 15-09-2014 13:06

o kurde zleciłem wypłate...
ciekawe tylko czy wszyscy mogą i czy dostanę ją na skrilla bo na ten procek ją zleciłem.

[Obrazek: 197dbc0b49d74ad486222331d6d84fbe.jpg]


Odp: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - dareo0045 - 15-09-2014 13:37

U mnie też zlecone 20$ na skrill.

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 15-09-2014 14:10

Gratulacje. Dajcie znać jak dostaniecie. Wczoraj wskoczyłem na Deuterium za środki "wyklikane", więc jeżeli wszystko będzie OK, to po 27 zlecę około 60$ na wypłatę.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Von Shekelsberg - 15-09-2014 16:06

E lipa myślałem, że tym razem trafiłem i dostanę kase ale skoro każdemu udało się zlecić wypłatę to nie ma się czym ekscytować.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - krywdzik - 15-09-2014 16:12

Dalej idzie na tym zarobić 1$ dziennie bez poleconych czy raczej bez poważnej inwestycji nie ma się co za to brać ?


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 15-09-2014 17:18

Inwestując 7$ dziennie wyciągasz około 0,5$ bez poleconych.

Cytat:*** The instant payout is active, will be have effect up to 100% of the day before incoming. All other going in pending list and will be paid before 25 days from the date of the request.

Czyli tak... Po północy chwile instant, potem wszystko na manual i ma czas na wypłatę do 25 dni.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - mostow - 15-09-2014 19:47

A jak się ma btccircle? Da się łatwo wypłacić?


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 16-09-2014 02:03

(15-09-2014 16:12)krywdzik napisał(a):  Dalej idzie na tym zarobić 1$ dziennie bez poleconych czy raczej bez poważnej inwestycji nie ma się co za to brać ?

Stawki zrobiły się mega chu*owe. Admin się pokapował ze za dużo zarobić daje. Hydro 8$ / mies na czysto, deuter 5$. Bieda na maxa. Generalnie reforma ma pchać baranów do kupowania reffów za 5$/szt którzy po pewnym czasie rzekomo 'przestają klikać' i są usuwani.

Tez dzisiaj zrobilem upgrade z PB na deuter i po chwili zalapalem, ze sie sfrajerowalem. Za kolejny miesiac klikania dla tego oszusta 15zł zysku i to optymistycznie zakladajac, ze je zobaczę...Obrót konkretny, nie ma co facepalm


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - delirium - 16-09-2014 05:02

no szkoda tych stawek, były ładne, niedługo będą takie jak w innych buxach, 0.15$ na dzień ^^ już wszystkiego się spodziewam po ptcircle, niby w wiadomościach tam gdzie się wchodzi w wypłatę jest napisane że skrill np jest instanity a znowuż w upgrade napisane jest że manually Tongue