Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 12-09-2014 18:05

Jak przeglądałem te wypłaty to spora część jest starych a niby miało nie być zaległych płatności bynajmniej na skrilla a dowód np. z dzisiaj a zlecone 8.07 a na dowodzie Paid: "Today". Coś mi tu nie pasi i śmierdzi już długi czas


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 12-09-2014 18:42

Nie wiem jak Wy, ale ja schodzę z pokładu Smile

Nie chcę znowu być stratnym tak jak dzięki strefie. Myślę, że to jest "układanka" i nowy projekt powstał po to, żeby jeszcze kasy trochę wydoić.

Obiecywane zmiany itp. tylko po to, żeby jeszcze, jeszcze potrzymać użytkowników. Większości kończą się upgrade'y, więc jak ich trochę pomamią, że będą jednak wypłaty to i kasę wpłacą Smile

Oczywiście będę obserwował co się dzieje, szkoda, że tak się dzieje z projektem, ale cóż, sam admin zgotował sobie taki los...


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Juhas - 12-09-2014 20:15

Up a kto by zakładał jakby zysków z tego nie miał ? pokerface


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 12-09-2014 20:27

@juhas
Nie wyciągaj słów z kontekstu...

Chodzi mi o ogólną postawę tego admina i kroki jakie powziął Smile

Oczywiście, każdy robi dla zysku. Ale co innego robić dla zysku i program w jakiś sposób podtrzymywać, by wszystko grało, a co innego robić inne programy, wymyślać jakieś absurdalne zasady z dnia na dzień, obiecywać coś miesiącami, żeby na siłę zatrzymać użytkowników i jeszcze wiele, wiele innych, a przy tym siedzieć cicho jak myszka i udawać, że wszystko jest ok i nic się nie dzieje... Smile


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 13-09-2014 01:34

Ja również śledzę to jak rozwinie się sytuacja. Aktualnie śledzę grupy na Facebook'u i jestem w sumie załamany tym, że spośród 600 osób będących w grupie mało kto się wypowiada, ale jak już pisze, to o tym, że wypłaty nie może zlecić.

Zobaczymy czy pojawi się forum w niedługim czasie - pewnie będzie wyczyszczone skoro to tak długo schodzi.

A co do FB, wypowiedział się Minhas92 (już były moderator) - musiał odejść, więc niby admin wypłacił mu wszystko co miał na koncie. Dziwne, że w proof nie widziałem w sumie jego wypłaty ostatnio.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - delirium - 13-09-2014 02:44

niestety wszystko idzie w podejrzanie złym kierunku..
znalazłem ostatnio kilka innych buxów wzorowanych na ptcircle.. co się okazało po przetestowaniu ich? że NAJPIERW musisz zainwestować a dopiero później MOŻE wypłacimy ;];];]
znamy to... teraz co raz więcej będzie wzorowało się na ptcircle z nadzieją na napchanie sobie kieszeni pieniędzmi ludzi by później im nic nie wypłacić i szybciutko się zwinąć.. Wink
przykladem jest cicrlebux.com gdzie admin po zgromadzeniu 1500 osób stwierdził że teraz wpisze sobie w regulamin że najpierw trzeba zainwestować i ściągnie z nich kasę Smile
co raz więcej tym kombinacji, a szkoda bo sposób na zarobek z buxów naprawdę był fajny, ale był fajny kiedyś..
ja jeszcze zajmuję się uploadem plików, tylko tyle zostało mi z robienia kasy w necie Smile
buxom gdzie admini są chciwymi hienami dziękuję już.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 13-09-2014 15:32

Oczywiście że to scam. Zauważcie że w 95 % przypadków gdy pojawia się kilka innych stron to zaraz padają. Przykład strefa czy ten. Tak płaci i taki instant że u mnie wisi od 04 września nie wypłacona. Zobaczcie że w tych dowodach są różne godz niby zlecenia wypłaty np 16 czy 21 a nikt jakoś nie napisał tutaj żeby mu się udało zlecić wypłatę.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 13-09-2014 15:45

Właśnie skończył mi się upgrade.

Od ponad tygodnia próbowałem już zlecić te marne 20$(bo tyle było max) i nic!
Próbowałem w różnych godzinach z rana(5-9 rano), w południe(12-18) oraz pod wieczór wiadomo (21-01) i za żadne skarby mi się nie udało.

Oczywiście nie będę po raz kolejny wpłacał cwaniakowi kasy, bo w jego bajeczki ani trochę nie wierzyłem i wierzyć nie będę.
Jeszcze z ciekawości będę logował się, żeby "badać" sytuację, ale myślę, że ona już się nie zmieni tylko serwis powoli będzie "wymierał", ale też jeszcze czerpał zyski z naiwnych ludzi, którzy będą nadal próbowali coś ugrać.
@EDIT
Wow, można upgrade'ować chwilowo konto za kase z purchase balance :3


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 14-09-2014 12:17

Z tego co widzę to otworzyli kupno konta z Purchase ballance. No nic, może się pobawię, a kasy w sumie i tak nie szkoda, bo i tak nie wiadomo czy bym to wypłacił. Kupiłem Deuterium, zobaczymy co będzie. Wypłaci, to wypłaci, nie to pogodziłem się już z tym, że te pieniądze są wirtualne.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 14-09-2014 12:46

Btw. u mnie wszyscy RR przestali klikać 10 i 11 września, jak sprawa wygląda u Was?