Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Futers - 07-09-2014 21:07

(07-09-2014 20:36)domell napisał(a):  Cięzko znaleźć jakiegoś dobrego może nie chodzi o to żeby płacił kokosy ale żeby był chociaż stabilny. A tu większość albo scam albo strona znika z dnia na dzień.

25$ może nie majątek i wpłaciłbym to żeby wyciągnąć to co tam zostało ale jak nie płaci to jaki w tym sens

Dobry bux to tylko na który 100$ dziennie wyciskasz pokerface


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - delirium - 08-09-2014 02:46

Jeśli ptcircle przetrwa tak dziwną przerwę to jestem ciekawy jak wytłumaczy to wszystko admin.. o ile wgl wytłumaczy bądź po prostu zamknie się w sobie Smile


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 08-09-2014 11:18

Znowu kombinacje z ilością reklam i cenami.


Odp: RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kurak1993 - 08-09-2014 12:51

(07-09-2014 20:19)haha40027 napisał(a):  Z tymi wypłatami chyba nigdy się nie uporają...

Ja wypłatę zleconą 2lipca na ego dostałem 24 sierpnia, natomiast dzisiaj widzę proof zleconej 4lipca, a otrzymanej 5 września także myślę, że tutaj nawet nie trzeba komentarza do tego jak to idzie i do tego co dalej z tym serwisem...

A no i według odpowiedzi jaką dostałem na mailu za 1-2dni powinienem móc zupgrade'ować konto za kasę z acc balance, bo tak mi odpisał Big Grin
Pewnie i tego się nie doczekam, a 100$ na koncie sobie leży i ich chyba już nie zobaczę ;p

@UP mi też anulowano

Proofsów dziennie ukazuje się teraz może max 20-40, nie więcej z tego co widzę Wink

Co napisales w tresci maila o upgrade z acc balance? Chetne tez bym sprobowalSmile


Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 08-09-2014 17:19

No napisałem czy będzie taka możliwość to odpowiedz dostałem, że za ileś tam dni(nie pamiętam już) jak bdzie "no more pending request" Big Grin

Ogolnie ja juz do niego nie pisze, bo chyba go to wkurza Tongue Pamietam jak ktos do niego napisal o cos z pretensjami to go zbanowal haha Big Grin


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 08-09-2014 18:31

Ten gość żalił się na forum, że nie dostał wypłaty po tygodniu od zlecenia. A to był ten czas kiedy wypłaty były wstrzymane całkowicie o ile dobrze pamiętam.

No nic, czekam na to "no more".

A na scamadviser ktoś mi odpisał, że "pracują i limit 27 dni będzie zniesiony jak wejdzie pełny instant" - Jakoś w to wątpię :/


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 08-09-2014 18:58

Ten instant maił być już tyle razy wprowadzony że głowa boli. I tak samo będzie pewnie za każdym kolejnym razem. Ostatnia którą zlecałem 4 dni temu po polowaniu też miała być już instant i między innymi dlatego 2 poprzednie zostały anulowane. I na dzień dzisiejszy nie dość że jestem tamte dwie w plecy to teraz od 4 dni niby instant też wisi.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 09-09-2014 00:32

(08-09-2014 17:19)haha40027 napisał(a):  No napisałem czy będzie taka możliwość to odpowiedz dostałem, że za ileś tam dni(nie pamiętam już) jak bdzie "no more pending request" Big Grin

Ogolnie ja juz do niego nie pisze, bo chyba go to wkurza Tongue Pamietam jak ktos do niego napisal o cos z pretensjami to go zbanowal haha Big Grin

No to nieźle. A właśnie nosiłem się z zamiarem napisania mu parę słów w ostrzejszym tonie i zastanawiałem się czy aby nie dostanę bana za to. Dzięki za ostrzeżenie, bo $ jednak szkoda.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - imperator123 - 09-09-2014 19:32

Nadal nie można wypłacić i już w cale nie mam nadziei...


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 09-09-2014 20:50

"Tomorrow 10/09 no more old pending request" - Oho, czyżby admin się wyrobił?

Jeśli wypłaty ruszą w pełni to będzie święto, ale jak czas między wypłatami się nie zmieni, a będzie wypłacać to wpłacam na konto dopiero 27 września, żeby móc wypłacić.