Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - imperator123 - 06-09-2014 21:33

(06-09-2014 13:38)domell napisał(a):  No widzisz tobie się udało zlecić i dostałeś po paru minutach a mnie się też udało tyle że od 2 dni jej nie dostałem. Takie to pseudo "instant" chyba na zasadzie chybił trafił. Ja nie dostałem i śmiem twierdzić że nie ma żadnego instant. A nie dość że człowiek siedział jak głupi i polował to jeszcze zaraz się może okaże że ta też zostanie anulowana jak dwie poprzednie. Ja już tam nawet nie klikam bo to się mija z celem jeszcze jak dla każdego po 100 reklam beka Chcę wypłacić tylko to co się uzbierało ale wydaje mi się że to i tak nierealne.Angry

Pisze ,że 50% instant; chociaż mają usprawieldiwienieJerk2


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - leepek - 06-09-2014 21:35

ja właśnie dostałem zlecone miesiąc temu 14$ Huh

ale sekunde po północy : payouts are disabled Sad


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 07-09-2014 01:02

To o której w końcu trzeba zlecić wypłatę żeby się udało ? Kiedy bym nie wszedł to payouts disabled (ale o 00:00 i 00:01 nie próbowałem) Już nawet na tym instant mi nie zależy tylko żeby to się ruszyło jakkolwiek. A nie klikam, nabijam, a wypłacić nie mogę - bez sensu.

A z tymi 100 reklamami zamiast 15 to wg mnie wałek, bo (na przykładzie Hydro) wcześniej za 15 było 0,84$ a teraz za ok. 100 jest 2,6$. A powinno analogicznie: 0,84$ x 6 = 5,04$/90 reklam.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Kojot21 - 07-09-2014 01:24

nie polecam tego serwisu


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kurak1993 - 07-09-2014 08:07

Widzialem dowod wyplaty z wczoraj w godzinach popoludniowych, dziwne.

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kurak1993 - 07-09-2014 14:50

Ale zmiany:
- wyplaty co 27dni
-zmiany cen upgrade'ow
- limit 30 reklam
-zmiana wartosci klikanych reklam

Tyle zauwazylem, jak ktos cos jeszcze widzi niech piszeSmile

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 07-09-2014 15:20

A kto tu jeszcze klika. Widać że to już jeden wielki syf. Z powrotem manually instantly

Bajzel taki że głowa boli. Wchodzisz w rented referrals jest dalej że 5$ wynajęcie wchodzisz w upgrade konta jest że 1$. Nie ma teraz w ogóle możliwości wynajęcia referrali na Protium ani bonusa który teraz też jest 1$


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - imperator123 - 07-09-2014 16:31

I nadal nie można wypłacić...


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - patryk1985 - 07-09-2014 17:01

nazbierałem 35$ , nawet na PB nie mogę wpłacić, za mało.. beka


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - MindRoller - 07-09-2014 17:22

I tak oto jeden z najlepszych buxów w jakich działałem okazał się klapą Jerk2 Nieudolność i chciwość admina naprawdę dobija Undecided Forum nadal usunięte co by to się ludzie nie żalili Idea nie ma to jak być odpowiedzialnym człowiekiem beka
PS. jeśli ktoś szuka ogarniętego buxa w którym można zarobić bez inwestycji - z inwestycją również, ale więcej (aktualnie inwestycja 8 EUR po miesiącu daje ponad 17 EUR) i można normalnie wypłacać i wypłaty są przeprowadzane sprawnie i szybko - zapraszam do sygnatury.