Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Halunek - 05-09-2014 14:23

dostałem dzis wypłate zlecona na poczatku sierpnia, 19$ z groszami

edit
moge komus przeslac 20$ na skrill w zamian za kase na egopay/okpay/payeer


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 05-09-2014 23:06

Strasznie małe muszą być teraz te wpływy skoro nie można się dostać i zlecić wypłaty...
Podejrzewam, że ten cały instant to ma może kilka osób dziennie, bo to jest niemożliwe, żeby nawet jak piszą po północy nie dało się zlecić Big Grin

Swoją drogą obserwuję też Proofy i przez 3dni większość(o ile nie wszystkie) dowodów jest z 6 sierpnia(chodzi mi o skrill)...


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lewus - 05-09-2014 23:09

Dziś kończy mi się Deutrium, z planowanych 106$ wypłaciłem całe 0$. Śmieszne jest te kombinowanie ze strony admina, niby wypłaty są ale dla nielicznych.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - MindRoller - 05-09-2014 23:19

Aktualnie nie idzie wypłacić, przynajmniej na Skrill.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - delirium - 06-09-2014 01:08

ricaricati? co to za mail z którego płaci ogólnie? jak pamiętam był nieco inny..
no ale tak czy inaczej w zasadzie zauważyłem też że około 90% ludzi którym płaci to ip włoskie.. włosi po prostu.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 06-09-2014 08:26

@delirium: Z takiego kiedyś płacił, no oprócz jakiegoś czasu w sierpniu, kiedy płacił z innego adresu - bo skrill przyblokował konto z racji chęci wprowadzenia instant (wszedł w tym czasie jakieś przepis w Wielkiej Brytanii na ten temat). Skończyło się to tak, że wysyłał jakieś pisma i konto odblokowali. Jak widać może mieć instant, tylko szkoda że tak kuleje. Ciekawi mnie też, gdzie widzisz te IP włoskie. Chętnie to sprawdzę.
Ale mam nadzieję, że to tylko dlatego, że ludzie przez czas wyłączonych wypłat nabili duże sumy i w końcu się to ustabilizuje. Tyle, że w tym przypadku włączenie takiej ilości reklam dla wszystkich może zepsuć całą stabilizacje.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kurak1993 - 06-09-2014 08:32

Udało mi się zlecic wypłatę $21 minutę po północySmile doszła po paru chwilach.

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 06-09-2014 08:49

Tak jak mówiłem, wypłat instant leci może kilka na dzień, bo ja też siedziałem wczoraj kilkanaście od północy jakieś kilkanaście minut i kilkanaście razy próbowałem - bez skutku.

Nie mam już siły do tego, czekam tak jak jest w newsie do 7/10 sierpnia i to by było na tyle. Nie liczę na to, że coś się zmieni skoro przez 3dni dowody są tylko z jednego dnia, jeśli chodzi o skrilla, więc to idzie w ślimaczym tempie.
Promocja ze skrillem(teraz jest inna niż była) znowu ma na celu zachętę i wpłacenie kasy, której już dużo im nie wpływa, bo ludzie tylko chcą wypłacić, a nie ciągle wpłacać.
Kolejna rzecz to ilość reklam, którą zwiększyli, a to następna zachęta - coraz więcej dziennie zarobią to może część ludzi z nami zostanie jeszcze Smile

Ah i kiedy to już miało być to całe instant i "no more pending payouts" ? W czerwcu o ile się nie mylę?
Trzeba przejrzeć na oczy.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kurak1993 - 06-09-2014 08:53

Racja, z limitem reklam zdecydowanie przesadzili. Ja doplace jeszcze$6 bo osiagnalem juz limit 410%. Ta kwotato nie strata a moze uda sie jeszcze cos wyciagnac. Strasznie kusi zrobic upgrade za $39 ale chyba szkoda pieniedzy. Zobaczymy jak sie sprawy z wyplatami potocza Smile


Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 06-09-2014 13:38

No widzisz tobie się udało zlecić i dostałeś po paru minutach a mnie się też udało tyle że od 2 dni jej nie dostałem. Takie to pseudo "instant" chyba na zasadzie chybił trafił. Ja nie dostałem i śmiem twierdzić że nie ma żadnego instant. A nie dość że człowiek siedział jak głupi i polował to jeszcze zaraz się może okaże że ta też zostanie anulowana jak dwie poprzednie. Ja już tam nawet nie klikam bo to się mija z celem jeszcze jak dla każdego po 100 reklam beka Chcę wypłacić tylko to co się uzbierało ale wydaje mi się że to i tak nierealne.Angry