Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 02-09-2014 16:00

(02-09-2014 14:18)dareo0045 napisał(a):  Mógłbyś na private opisać jak wypłacać z btcircle na bitcoin i jakie są wymogi.Uzbierałem ponad 13$ i przy wypłacie z btcircle jest komunikat(nie znam angielskiego): Payout request refused
Based on your membership and investments, the payout maximum for your account is: $0.00

Skoro nie odpisuje to oznacza, że nie wchodzę w tą ofertę (wpłatę na skrill możesz zrobić przelewem internetowym więc to nie powinien być problem), tym bardziej, że pewnie nic nie wpłacałeś jeszcze, a skoro tak to bez inwestycji nic nie wypłacisz. Akceptowałeś to podczas rejestracji i jest komunikat na stronie głównej:

"Minimum investment required 0.01 BTC + fees
(Please do not join if you're not going to spend 0.01 BTC)"


@Killigan: Wypłaty można zlecać - chwilę po północy, warto sprawdzić czy Admin jest online - Kilka wypłat dzisiaj wyszło. A co i jak napiszę poniżej.

domell: Jeśli, od dajmy na to 23:58, siedziałeś już na podstronie Request Payout miałeś wpisaną cpatche itp. to będziesz miał komunikat o tym, że wypłaty wyłączone. Zrobiłem tak w nocy z Niedzieli na Poniedziałek na BTCcircle i wypłaty nie zrobiłem. Jak później patrzyłem na Dowody okazało się że wypłaty dokładnie z tej godziny się pojawiły kiedy ja chciałem zlecić.
Dzisiejszej nocy chwilkę po godzinie 00:00 (ważny jest czas serwera na dole strony) wszedłem na spokojnie w zakładkę request i wypłata poszła bez problemu. O 3 w nocy wypłata już była na moim portfelu.

@Lt_Ado: Tak samo można powiedzieć o Protium i Hydrogen - protium darmowe, a zarabia tyle samo co Hydrogen. Kruczek jest w ilości wynajmowanych poleconych, którzy przy takiej ilości reklam mogą dać dużą ilość $ (najwyższe aktualne AVG u mnie to 54 reklamy, więc nie jest tak źle).

--------------
Z mojej opinii to tak: Serwis JESZCZE wypłaca. Niby do 10 września mają ogarnąć pozostałości i 100% przychodu pójdzie na wypłaty. Po takim czasie bez wypłat w sumie rozumiem zadyszkę i limitowany czas na zlecanie, ale z drugiej strony wychodzi na to, że nie ma żadnych rezerw gotówki, a to co wpływa cały dzień to 50% ucieka momentalnie w ciągu kilku minut. Drugie 50% niby idzie na jeszcze pozostałe wypłaty.

Codziennie wszystko się zmienia tak jakby administracja szukała pomysłu... Teraz np. w tabelce z typami kont, widnieje że wypłaty są niby Manualne.

Zostało mi 6 dni Hydrogen i zaczekam do ostatniego dnia. Jak sytuacja się nie ustabilizuje to mocno się zastanowię czy wchodzić jeszcze w upgrade.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 02-09-2014 17:20

Tyle że mi się dziś kończy konto powinienem mieć 2 wypłaty a mam gó*no.
Wszedłem normalnie w zakładkę payouts o 24 więc zanim to pozaznaczałem i wpisałem captche trochę mineło mimo to wypłacić już nie można było. Jak jest limit może na 20 czy góra 50 wypłat to nie dziwne. Dzisiaj kończy mi się konto i limit spadnie do 10 $. A wpłacać nie zamierzam skoro nie można wypłacić normalnie


Odp: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - dareo0045 - 02-09-2014 18:43

Dzięki za info.Zrobiłem inaczej.Bez inwestycji sprzedałem konto btccircle i problem jest tylko jeden.Czy wystarczy bezpośrednio ze skrilla zrobić upgrade za te 6$ aby wypłacić?Niby ulepszone jest takie same ale jednak można wypłacić 20$,a nie max 10.

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 02-09-2014 18:52

A czytasz to co wyżej napisane??? Wpłacić możesz no problem tylko czy wypłacisz to nie wiem


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 02-09-2014 18:53

@domell: próbowałeś tylko jeden raz? Bo admin niekoniecznie O równej północy włącza wypłaty.

@dareo0045: tak wystarczy, że zrobisz upgrade. Ale wg mnie na ten moment opłaca się to tylko jeżeli jesteś blisko minumum i wiesz że będziesz 'polować' na admina i wypłatę.

Wysłane przez Tapatalk z Ace 2 (4.4.3)


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 02-09-2014 19:27

Ok, pepe, tylko że z tymi RR to jest podejrzany temat. Znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Mi tylko w ciągu miesiąca zniknęło 3 z 12 tj. 25% strat poleconych na miesiąc- a klikali. A nawet jakby nie klikali to ja powinienem decydować o ich usunięciu skoro za nich zapłaciłem. Niech sobie nawet wiszą przez rok jeśli mam taki kaprys. Moja kasa moja sprawa.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 02-09-2014 19:37

Nie wiem jak Wy, ale ja już kasy swojej na żaden upgrade tu nie wpłacam, chyba, że będzie można z acc balance upgrade'ować.

Dla mnie wszystkie ostatnie zmiany dość podejrzane. Dla wszystkich taka sama ilość reklam, strona coraz bardziej zamula, cofanie wypłat z chyba pół miesiąca wstecz...

Po prostu nie mają już skąd kasy brać, a świadczy o tym to info, że 50% z obecnych WPŁYWÓW i drugie 50% idą na bieżące i zaległe wypłaty...

Bieżących zbyt dużo nie wychodzi, a i zaległych nie ma wiele, bo dalej nie potrafią się z nimi uporać... Ostro podejrzane, ja coraz większy dystans mam i chyba podziękuje programowi niedługo... Czekam do 13, bo wtedy kończy mi się upgrade Smile


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 02-09-2014 20:20

@Lt_Ado: RR kasuja się jak ida bany za multikonta. Chociaż wg. mnie powinni zostać wymienieni. Ale dobra, ja mam wszystkich za buxbonus, wiec niech się dzieje Co chce...

@haha40027: ja swoją kase już wyciagnalem, a to co wyplacone to już zarobek, który mogę minimalnie wrzucić znowu w program (pod warunkiem, że wyjdzie to wszystko na prostą). Strona zamula od około godziny 13 codziennie, bo jest największy ruch. W nocy i rano wszystko idzie sprawnie.

Jak dla mnie ta sama ilość reklam jest bez sensu, bo właśnie szybciej środki z reklam uciekają i właśnie przez to jest ta zadyszka...

Wysłane przez Tapatalk z Ace 2 (4.4.3)


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 02-09-2014 23:11

Dajcie sobie z tym spokój dzisiaj kolejna próba i znowu to samo. Nie mają kasy, kombinują i wymyślają jakieś bzdury pseudo "instant" z którego nie można nic wypłacić!!! Dlatego pewnie i forum zniknęło


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 03-09-2014 12:26

Orientuje się ktoś jak zrobić przelew ze swojego konta bankowego na egopay ?