Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - bastek8809 - 01-09-2014 10:56

Jak usunąć konto w Ptcircle?


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 01-09-2014 11:20

@pepe67
G** a nie instant. Chyba włączyli na godzinę albo i krócej bo już dawno wyskakuje mi disabled Smile

Forum nadal off, a strona coraz dłużej mi się ładuje


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 01-09-2014 12:33

Ilość wypłat podobno uzależniona jest od wczorajszych wpływów na dany procesor - przynajmniej tak wynika z ogłoszenia, które admin wysłał w tamtym tygodniu.

Na BTCcircle chcę zlecić wypłatę i również to samo - wypłaty wyłączone, kilka dzisiaj wyszło, ale można było zlecić akurat wtedy kiedy mnie nie było.

Zdaje się, że załapanie się na wypłatę będzie loterią.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 01-09-2014 12:36

Mi wogóle muli ta strona. Niby 30 sek trwa wyświetlenie a drugie tyle mi się zatwierdza... Na domiar złego co jakiś czas wyskakuje komunikat 'you can click this advertisment only once per day'. No ok, fajnie, rozumiem, tylko na liście 100 reklam nie będę przecież pilnował które już były a które nie- bez sensu. 30 sek w plecy + odświeżenie strony i tak kilka-kilkanaście razy. Wkur#iające.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 01-09-2014 23:41

Pic na wodę próbowałem może 2 min po 24 i nie można wypłacić ten sam komunikat "Payouts are disabled for today"


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 02-09-2014 10:32

Czy mi się wydaje czy nie opłaca się już robić upgrade powyżej hydro ? Przykładowo tritium: 97 ads = 2.9120$ dziennie x 30 = 87,36$/mies. A abonament wynosi 100$. WTF ??

Orientuje się ktoś czy w związku ze zmianami jakie zaszły można na protium/hydro przelewać między account i purchase balance ?


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 02-09-2014 13:46

A po co cokolwiek wpłacać jak na chwilę obecną nic nie można wypłacić


Odp: RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - dareo0045 - 02-09-2014 14:18

(01-09-2014 12:33)pepe67 napisał(a):  Ilość wypłat podobno uzależniona jest od wczorajszych wpływów na dany procesor - przynajmniej tak wynika z ogłoszenia, które admin wysłał w tamtym tygodniu.

Na BTCcircle chcę zlecić wypłatę i również to samo - wypłaty wyłączone, kilka dzisiaj wyszło, ale można było zlecić akurat wtedy kiedy mnie nie było.

Zdaje się, że załapanie się na wypłatę będzie loterią.

Mógłbyś na private opisać jak wypłacać z btcircle na bitcoin i jakie są wymogi.Uzbierałem ponad 13$ i przy wypłacie z btcircle jest komunikat(nie znam angielskiego): Payout request refused
Based on your membership and investments, the payout maximum for your account is: $0.00

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 02-09-2014 14:24

@up
Pewnie nie masz ulepszonego konta i za dużo chcesz wypłacić(nie wiem jak na btccircle, ale w ptcircle max 10$ na zwykłym. Albo nie zainwestowałeś jeszcze tych paru dolarów co wymagają, żeby mozna było wypłacić)


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Killigan - 02-09-2014 14:44

Wiadomo kiedy będzie można zlecić wypłatę?