Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 30-08-2014 21:14

Na chwilę obecną to głupota bo wszystko co tam jest się kupy nie trzyma. Jedna wypłata na 30 dni 410% max czyli 24,6 a max kwota która może być zlecona 21? Rolleyes Przecież to bez sensu.


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 30-08-2014 22:49

Na chwilę obecną to zlecanie wypłat jest wstrzymane i pewne jest to, że zniknie/zmaleje do poprzedniej wartości czas potrzebny do zlecenia kolejnej wypłaty.

Zacytuję ponownie:
Cytat:when all pending payout will be done 30 days capped will be remove and also payout will be enable.


-------
To że teraz jest tak, nie oznacza, że w poniedziałek będzie tak samo.


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 30-08-2014 23:01

Ale co to zmieni? Nic nie zmieni bo i tak nie wypłacisz więcej niż te 21 $ na m-c czyli 1 wypłata czyli jakieś 13-14 $ zarobku na m-c Smile


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 31-08-2014 00:30

Wszystko idzie ku dobremu. Smile)mam nadzieje ze juz wkrotce instant Smile

Pozdrooo


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 31-08-2014 06:18

(30-08-2014 23:01)domell napisał(a):  Ale co to zmieni? Nic nie zmieni bo i tak nie wypłacisz więcej niż te 21 $ na m-c czyli 1 wypłata czyli jakieś 13-14 $ zarobku na m-c Smile


Zmieni... 410% jest liczone od całego wkładu, więc w pierwszym miesiącu masz inwestycję $6 i możesz osiągnąć 410% zwrotu (czy go osiągniesz to inna sprawa).

W drugim miesiącu wpłacasz np. $6 na przedłużenie Hydrogen i już ROI liczysz od $12, a nie od $6 itd.

Im więcej zainwestujesz w rozwój konta, tym więcej możesz wyciągnąć miesięcznie.

Ty mówisz o jednorazowej inwestycji $6.

-----
Wszystkie te wnioski opieram na informacjach podawanych przez moderatorów na forum PTCircle i na swoim koncie - Aktualnie inwestycja $12. i mogę wypłacić $49,2.

Jeżeli zasada co do zwrotu zostanie zmieniona, czyli inwestycja też będzie obliczana co miesiąc to już nie będzie tak kolorowo.


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 31-08-2014 10:50

Forum zniknęło...

Przy okazji zniknęło mi 8 RR...
Na pewno ostatni klik był wcześniej niz miesiąc temu(wszystkie w sierpniu), bo wczoraj 3wymieniałem...

Super po prostu, RR się same kasują, na forum wejść nie wejdę, a widziałem coś tam admin pisał o RR.
Ciekawe o co chodzi ehh

@EDIT
No i jeszcze jakiś bug z reklamami, dla hydrogena niby jest napisane, że 57 reklam można obejrzeć.


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 31-08-2014 10:57

Forum i Support zniknął pewnie dlatego, że ludzie nie dawali spokoju i ciągle tylko o tych 30 dniach między wypłatami - już wróciły dawne terminy, ale minimum do wypłaty uległo zmianie.

Co do reklam - zastanawiam się czy klikać czy nie...


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 31-08-2014 11:31

Wyklikałem wszystkie reklamy, ale nie zaliczało ze wszystkich $ :/

Widzę, że forum wróciło, ale ciekawe co jest z tymi RR...

EDIT EDIT

Teraz RR kosztuje 5$ i jest na 365dni...


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - thexamx - 31-08-2014 16:19

nadal warto w to inwestować czy nie ?


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 31-08-2014 18:01

Na chwilę obecną nic nie warto tu inwestować bo codziennie zmiany o 180 stopni

5$ za refa ? I co tak jak do tej pory kliknie 2 razy i go wywalą i następnego trzeba kupić?? To nie wiem kto w to wejdzie.

RR ci nie wrócą bo kasują a nie wymieniają tych którzy przestali klikać albo kasują tych którzy mają multikonta. Wcześniej też znikali i jakoś nie wrócili

EDIT

Zniesione te 410 % i zmienione z powrotem na 15 dni między wypłatami tylko że dalej widzę że wypłaty są "manually" a nie instant

U mnie jeszcze lepiej zniknęło 29 referali pewnie nowa taktyka wykupować nowych po 5 $ beka