Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 29-08-2014 15:51

Hej chłopaki Smile

Ja też dziś dwie wypłaty dostałam Smile


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 29-08-2014 16:38

Wypłatę sprzed kilku dni cofnęli, a jeszcze oczekuje jakaś z okolic 10sierpnia...

Przy próbie wypłacenia -
Payout request refused
You can request a payout once every 30 days.

Skoro wiadomość wysłali dzisiaj to powinni zablokować te płatności od dziś, a nie cofać teraz wypłaty już zlecone -.-

Pisałem ticketa czy zrobią upgrade z $, które mam w acc balance to nie dostalem nawet odpowiedzi - pogratulować takiego supportu...

Według mnie powinna być możliwość upgrade'u za środki z acc balance oczywiście z tym jak jest teraz, że najpierw trzeba chociaż raz wpłacić jakimś prockiem.
80$ na koncie i okazuje się, że nijak tego nie wypłacę :/ Gdyby się dało ten upgrade za środki z acc ładować to może jakoś by to poszło, ale tak to czarno to widzę Big Grin


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 29-08-2014 17:00

Też dostałem w końcu wypłatę, a drugą, którą zleciłem później usunęli i dodali do acc ballance. Przynajmniej wypłacili Wink
[Obrazek: proof.jpg]


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 29-08-2014 21:31

Cofnęli wypłaty zlecone po 13 sierpnia. Pewnie żeby do 1 września ogarnąć wszystko i może dadzą instant w końcu. Przynajmniej płacą.

Wysłane przez Tapatalk z Ace 2 (4.4.3)


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 29-08-2014 21:48

Niech się pocałują w 4 litery. Upgrade konta 39 a wypłacić można 53 raz na m-c dziękuję ale nie skorzystam. W dodatku tyle czekania i się wyjaśniło cofnięciem wypłat ! Angry Ewidentnie widać że cisną żeby wykupić tritum


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 30-08-2014 03:09

Cofnięto moją kolejną wypłatę. Ale jest już oficjalna informacja - Instant będzie od 1 września na 100%. Kończy wypłacać oczekujące wypłaty i włącza ekspresowe.

Nie wiadomo jakie będą limity, ale wątpliwe jest że utrzyma się limit 30 dni. 420% może zostać - acz niekoniecznie (wg tego co znalazłem na forum włoskim limit % ma być zniesiony).


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Nju - 30-08-2014 06:33

Ile trzeba zainwestować żeby wypłacić?


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 30-08-2014 08:57

(30-08-2014 06:33)Nju napisał(a):  Ile trzeba zainwestować żeby wypłacić?


6$


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 30-08-2014 17:58

Kolejne wypłaty cofnęli...
Ehh, pewnie i tak nie będzie tego instant coś czuję -.-

Czemu tylko do cholery 2 wypłaty(w moim przypadku) cofnęli 4


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 30-08-2014 19:57

Mi też cofnęli, a powód jest taki:
Cytat:Day before yesterday total pending payouts was aprox 11,000, so we've decide to implement instant payout like BTCCircle, we've cancel all payouts after 13 august requested. after that total payouts remain 5,500 now we've clearing all pending payouts fast until payout request function will be disable and 410% for 30 days capped will be applicable.

410% ROI will be applicable as per your membership type
Hydrogen member can withdraw $24.6 monthly
Tritium member can withdraw $410 monthly
(again, 30 days capped is for control new payout requests)
when all pending payout will be done 30 days capped will be remove and also payout will be enable.

Krótko streszczę:
Anulowali wszystkie wypłaty zlecone po 13 sierpnia (i prawdopodobnie jeżeli ktoś miał zlecone 2 wypłaty, z czego jedna była wypłacona wczoraj, też). Chodziło o redukcję ilości oczekujących wypłat o połowę.
Jeszcze bardziej możliwe, jest to, że uznali iż ponad 5000 wypłat nie zrealizują w ciągu 3 dni i dzisiaj zredukowali liczbę oczekujących właśnie przez anulowanie zleceń z jeszcze kilku dni.

410% inwestycji ma być resetowane co 30 dni, a wypłaty mają być instant. Jest też oficjalna informacja na temat wypłat Instant w zakładce "Request Payout".

Administracja jest, widać też ich aktywność na stronie. Instant na Skrill już jest przetestowany - na początku sierpnia poszło kilka wypłat ekspresowych.