Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 23-08-2014 22:30

Dajcie spokój bo już raczej na 99% nikt nic z tego nie zobaczy


RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 24-08-2014 08:31

Ja daję czas do końca sierpnia, Podobno od jutra znowu idą wypłaty. Kolejny termin to 1 września - podobno mają być wykonane wszystkie wypłaty - ale jakoś w to wątpię. A jeżeli chce się otrzymać wypłatę to wystarczy mocno ponarzekać na forum, admin od razu wypłaci, a w gratisie poleci ban.
Zainteresowanych zapraszam na Polskie forum, w temacie Wypłaty. Na stronie 15 jest mój post na ten temat.


RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 24-08-2014 11:44

Date requested 2014/07/02, 15:59
Status PAID: Today, 12:20


Czas wykonania nie powala, ale jednak ostatecznie dostałem wypłatę...

A co do dyskusji o instant to nie ma mowy, żeby to weszło.
Codziennie masa wypłat jest zlecana, a jeszcze zostało im tyle zaległych. No chyba, że mają na każdym procku po kilkanaście tysięcy dolarów, bo myślę, że spokojnie tyle wypłat w sumie tam może "zalegać".

Trzeba być dobrej myśli, ale mimo, że otrzymałem wypłatę to naprawdę źle jest, a będzie chyba gorzej i nie chcę nikomu życzyć źle.
Mam nadzieję, że jeszcze powyplacają trochę, żebyśmy byli wszyscy zadowoleni Smile


RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 25-08-2014 22:45

Tak, mam dwa konta i zlecałam. Ja dalej nie otrzymałam wplaty Smile
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk


RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 25-08-2014 23:41

Ja też. Niby dzisiaj jest parę dowodów wypłat na skrilla z dzisiejszą datą ale nie wiadomo kiedy zlecone. U mnie minęło już 30 dni dla jednej a razem wiszą dwie


RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - rekki - 27-08-2014 13:53

Ja nie logowałem tam przez ok. 2 miesiące a dzisiaj próbując się zalogować wyskakuje, że nie ma mojego emaila w bazie. Nie dostałem od serwisu żadnego emaila ani nic. Wie ktoś może o co chodzi?


RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 27-08-2014 14:47

Rekki chyba usunęli twoje konto, bo ponad miesiąc nie klikałeś.


RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - rekki - 27-08-2014 14:54

A nie wiesz czy da się jakoś je odzyskać? ;p


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 28-08-2014 20:57

Witajcie,

Dobra wiadomość dla osób czekających na wypłaty. Swoją zleciłem 26.07 doszła 27.08
[Obrazek: tumblr_nb18lqtrVq1tbe90io1_1280.png]

Jak widać PTCircle nadaj wypłaca.


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 28-08-2014 22:31

Czyli jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to wypłaty z 28/07 dojdą 29/08. No dobra, do jutra poczekam.

Nieoficjalne informacje mówią, że 1 września ma startować instant - trochę w to wątpię, bo już tyle razy to było przekładane...

BTW, trafiłeś na dobry kurs $ Smile

Edit: Jednak szybko straciłem nadzieję... Dzisiaj też realizowane były wypłaty z 26/07

EDIT 2:
Jedno 19,76 wpadło na Skrill. Jeszcze jedno oczekuje. Ostatnia zlecona wypłata została anulowana. Ale wielu osobom anulowało. Pojawiła się nowa zasada - zlecać można co 30 dni i maksymalnie można wypłacić 410% inwestycji. O ile z % inwestycji jeszcze się zgodzę, o tyle z tymi 30 dniami to przegięcie. Tym bardziej, że teraz 21$ mam co 15 dni, a aktualnie nie można kupić upgrade konta z Account Balance.