Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 19-08-2014 15:26

Wydaje mi się że to już koniec. Po parę dowodów wypłat dziennie. To się narobiły takie kolejki i takie zaległości że szkoda gadać


RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zaklinakase - 19-08-2014 16:25

niezły scam


RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 19-08-2014 19:56

Ja już czekam 25 dzień, wypłaty jak nie było tak nie ma.


RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 19-08-2014 19:59

I wątpię że będzie. Ostatni dowód wypłaty niby ze skrilla instant ale co z tego jak ja mam 2 zaległe a jedna to już prawie ze 30 dni


RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Von Shekelsberg - 20-08-2014 00:37

Przecież ten dowód instant jest sfabrykowany. Nie da się wypłacić kwoty 63$, maks na deuterium to 53 a minimum na tritium to 100. wtf


RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 20-08-2014 00:46

@domel: Sęk w tym, że w tej wypłacie jest "Paid instantly: No", więc nie wiem jak to odbierać...

Z przesądzaniem, zaczekajmy do 22 sierpnia, kiedy to podobno "każdy ma być zadowolony". Zobaczymy, czy każdy z ekipy, czy każdy użytkownik. Ale niestety aktualnie wszystko coraz bardziej wskazuje na tą, złą stronę...


RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 20-08-2014 14:30

Mnie zastanawia naprawdę to, że kilka dni temu widziałem jakiś dowód no nie wiem z 5lipca, a wczoraj/dzisiaj nagle są dowody z 1lipca z napisem Paid:Today.
I to jest na tych samych prockach.

Albo ktoś ładnie "miesza" w tych dowodach albo ja już sam nie wiem o co chodzi.
@pepe67
Zadowolony? Ciekawe, chyba chodziło o ekipę Big Grin
Do 22 sierpnia za wiele się nie zmieni, nie wierzę, żeby coś więcej z tym ruszyło...

Ale i tak mistrzostwem jest ten temat, który admin zrobił, żeby uspokoić nieco "atmosferę" Smile
Cytat:We are paying 4 time more pending request as before, more request, more speed payout
Ciekawe, bo dowodów pojawia się znacznie mniej niż jak przychodziły wypłaty skrillem.


RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 21-08-2014 13:56

Ja mam już cztery oczekujące wypłaty... Jerk2 Wątpię, że kiedykolwiek je dostanę Undecided No ale czekamy do jutra...


RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 21-08-2014 15:39

W jaki sposob masz 4 oczekujące wypłaty ? na jaki procesor zlecałes i kiedy ?


RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 21-08-2014 17:16

Z dwóch kont ma pewnie 4. Ja z jednego mam 2 jedna prawie m-c temu druga 15 dni później. I nie liczę raczej na to że je dostanę