Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 15-08-2014 13:48

Dopóki nie zaczną się pojawiać wypłaty na ego i PM zlecone około 26 lipca to nie będzie wypłat na skrilla

Wysłane przez Tapatalk z Ace 2 (4.4.3)


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 15-08-2014 13:49

Heh.. ze Skrill pamiętam jak na początku szło 48h, potem skoczyło do 10 dni a teraz 16 i nadal nie ma? Wypłaty miały być "instant" ... Dobrze, że swoje zarobiłem i wypłaciłem, tak więc jestem na duży + Wink
Na ulepszenia konta jednego i drugiego wydałem łącznie 24$. Na pierwszym łącznie wypłaciłem 63$, a 56$ czeka jeszcze na wypłatę. Na drugim wypłaciłem 23$ a na wypłatę czeka 5.
Tak więc 146$ - 24$ = 122$ zysku Tongue Szkoda, że nagle wartość reklam spadła o 0,3$.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 15-08-2014 14:02

dzis ktos dodal dowod ze skrilla, zlecona 26 lipca Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - MindRoller - 15-08-2014 15:10

Wygląda na to, że im więcej ludzi wypłaca, tym wolniej to wszystko idzie i to jest zupełnie normalne, bo wszystkie wypłaty są przeprowadzane manualnie. Im więcej będzie wypłat, tym wolniej będą szły.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 15-08-2014 15:10

Ja zleciłem 26.08 i kasy dalej nie mam.

Wysłane z milicja.gov.pl


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 17-08-2014 11:34

Czy oni sami odrzucają jakieś wypłaty czy je zostawiają po prostu "pending" ?

Bo widziałem w dowodach wypłatę zleconą w późniejszych godzinach niż moja, a moja nie dotarła...
Po prostu super HuhHuhHuh


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 17-08-2014 14:45

Od chwili której zlecisz wypłatę, aż do momentu wypłaty masz status "pending"


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 17-08-2014 19:27

@kamylo
Wiem, ale mówię, że zlecałem 2lipca jakoś ok. 12 godziny i nie dostałem jej, a dziś widziałem dowód gościu zlecał tego samego dnia ale o 15 godzinie.
Więc w czym jest rzecz, bo coś mi tu nie pasuje...


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 18-08-2014 08:07

Cytat:From mine and the intire staff of PTCircle we want to THANKS all members they have trusted and waited 50 days for see the first payout completed.

From Monday 11 August we have started to execute all pending payout (from the oldest) and previsionally in the next 12 days we have no more pending request. We are paying 4 time more pending request as before, more request, more speed payout

Simply be patient and give us the time for making that.
The PTCircle Admin and Staff



RE: [PŁACI- wkrotce wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 19-08-2014 12:20

http://www.ptcircle.com/pages/acc/forum/posts/35/7562

A 2-3dni temu widziałem dowód z 2lipca albo nawet i 3.
Albo admin jakoś "po chińsku" to wypłaca albo sam już nie wiem Smile

Czy skrill'owcy nadal czekają czy już ktoś w końcu dostał?

Coraz mniej dowodów się pojawia na forum ;/