Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 12-08-2014 21:43

U mnie 15 i też cisza. I nie wiadomo teraz co tu robić dalej. Miało być od 10 instant ( z resztą już któryś raz z kolei) a tu du*a jest


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 12-08-2014 22:04

Z Jednej strony wypłaty cały czas idą (PM i EgoPay, Bitcoin), tak samo na BTCCircle wypłaty dzisiaj szły bez problemów. Tylko Skrill stoi.

Skoro w sumie płaci, to nadzieja na wypłaty jest. Ale czy będzie instant nawet moderatorzy na Forum nie chcą zbytnio zdradzać.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - MindRoller - 12-08-2014 22:14

Tytuł wątku to kuriozum niedoinformowania - żadnych wypłat instant NIE MA. Wydaje mi się, że większość osób nie rozumie co tzn. wypłata instant. Z języka angielskiego instant = natychmiastowy. Wypłata instant jest więc wtedy, kiedy ja ją zlecam i od razu dostaję pieniądze - a tutaj trzeba czekać po 2tyg-20dni. Krótko mówiąc tytuł wprowadza w błąd facepalm


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 12-08-2014 22:40

Szczerze sam nie wiem co robić.
Jutro ok. 13 kończy się upgrade, a wypłata dalej stoi... Zlecona 2lipca(ego pay).

Miałem wbijać ze skrilla w upgrade 39$, ale widzę, że skrill też się wydłużył i teraz jest znowu dylemat czy warto wchodzić, bo jakoś kasy mi nie chcą wypłacić Sad


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 12-08-2014 22:53

No tak nie do końca idą bo to są zaległe z miesiąca czy nawet ponad na ego i resztę. Teraz znowu na skrilla nic nie idzie. Jak na wszystkie procesory trzeba będzie czekać po półtora m-ca to ja dziękuję. Na chwilę obecną nie zanosi się na szybciej nawet na skrillu bo raz że coraz więcej osób na niego przechodzi a 2 każdy dzień bez wypłaty na skrilla to podejrzewam kosmiczne zaległości się robią i zbiera się masa wypłat


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 13-08-2014 08:54

Jeśli chodzi o ego to znalazłem dowód z 30.06 wypłacona 11.08, moja z 02.07 dalej stoi, więc te wypłaty idą jak krew z nosa.
Podejrzewam, że przez te działania na wszystkich prockach się wydłuży do miecha, chyba, że ktoś na skrillu już dostał?

Chyba nie ładuje się na upgrade 39$, może jedynie 6$, ale nie oczekuje już żadnych zadowalających efektów...
Haha czekam na to instant Huh beka


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - MindRoller - 13-08-2014 13:09

(13-08-2014 08:54)haha40027 napisał(a):  Jeśli chodzi o ego to znalazłem dowód z 30.06 wypłacona 11.08, moja z 02.07 dalej stoi, więc te wypłaty idą jak krew z nosa.
Podejrzewam, że przez te działania na wszystkich prockach się wydłuży do miecha, chyba, że ktoś na skrillu już dostał?

Chyba nie ładuje się na upgrade 39$, może jedynie 6$, ale nie oczekuje już żadnych zadowalających efektów...
Haha czekam na to instant Huh beka

Yhm z tego co słyszałem Paypal został zablokowany gdzieś w maju bo pracują nad wypłatami Instant beka dobre sobie, też miałem robić upgrade do Deuterium, nie mniej jednak, wstrzymam się i tylko sobe Hydrogena przedłużę.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 13-08-2014 13:14

Za kilka min mi się kończy upgrade i musze ładować ze skrilla, bo na ego nie mam nic - byłem pewny, że się z tym uporają -.- Pewnie mojej wypłaty na ego już nie dostanę tylko ją cofną. Chociaż skoro ładowałem z ego pay i jest już oczekująca, a nadal mam konto zupgrade'owane to powinni też wypłacić...
Jeśli tego nie zrobią to upatruję w tym celowego działania Smile

Cóż jak na razie w ciągu 3 miesięcy doszła aż jedna wypłata, super bilans... CoolCoolCool

Nie polecam nikomu ^^


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 15-08-2014 10:40

Cytat:From mine and the intire staff of PTCircle we want to THANKS all members they have trusted and waited 50 days for see the first payout completed.

From Monday 11 August we have started to execute all pending payout (from the oldest) and previsionally in the next 12 days we have no more pending request. We are paying 4 time more pending request as before, more request, more speed payout

Simply be patient and give us the time for making that.
The PTCircle Admin and Staff
Ehh, dalej próbują "załagodzić" sytuację ^^
Które to już zapewnienie? Sad Huh

Ktoś ze skrilla moze otrzymał jakąś wypłatę?


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 15-08-2014 13:29

(15-08-2014 10:40)haha40027 napisał(a):  
Cytat:From mine and the intire staff of PTCircle we want to THANKS all members they have trusted and waited 50 days for see the first payout completed.

From Monday 11 August we have started to execute all pending payout (from the oldest) and previsionally in the next 12 days we have no more pending request. We are paying 4 time more pending request as before, more request, more speed payout

Simply be patient and give us the time for making that.
The PTCircle Admin and Staff
Ehh, dalej próbują "załagodzić" sytuację ^^
Które to już zapewnienie? Sad Huh

Ktoś ze skrilla moze otrzymał jakąś wypłatę?

Ja nie Wink 16 dni