Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 11-08-2014 21:32

(11-08-2014 19:03)ZawszeZa napisał(a):  16 dzień od daty zlecenia i kasy dałem nie ma ;/ Oby tak dalej..

Dokładnie. Coś mam kiepskie przeczucia, jeśli chodzi o tego buxa Wink No ale klikam dalej Big Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 11-08-2014 22:13

Oj coś śmierdzi. Potwierdzenia które są ze skrilla są z datą 3, 5 sierpnia


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 11-08-2014 22:41

(11-08-2014 22:13)domell napisał(a):  Oj coś śmierdzi. Potwierdzenia które są ze skrilla są z datą 3, 5 sierpnia

w sensie ostatnie potwierdzenia?

zauważcie, że teraz te stare są wypłacane, z czerwca, lipca. może chcą uregulować tamte najwcześniejsze wypłaty a dopiero potem skrill Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 12-08-2014 09:51

@chawerut
Ale przecież oni nie ogarną wypłacić tego wszystkiego do 15sierpnia jak to zapowiadali...
Z ego widzę dziś coś z 28/29czerwca dopiero idzie, a z PM dziś jakiś dowód zleconej wypłaty z 8/9 lipca Sad

Mi się jutro kończy upgrade, a wypłata z 2 lipca(ego) dalej nie doszła.
Załaduje upgrade ze skrilla i tam też będę czekał może znowu miesiąc jak to się wydłuża...
@EDIT
Znalazłem dowód z ego(dodany 14h temu) z wypłatą 2lipca o 12, ja zlecałem tego samego dnia po 15, więc wypłata teoretycznie powinna przyjść dzisiaj/jutro.
Będę obserwował czy nie ma późniejszych, bo coś te dowody mi zaczynają nie pasować...


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 12-08-2014 10:53

Właśnie zleciłem kolejną wypłatę na Skrill. Ciekawe kiedy na tą się doczekam. Tamta oczekuje już 15 dni.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - m4t0sh - 12-08-2014 15:08

da się kupić premium za kase z Purchase balance?


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 12-08-2014 18:23

Nie


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 12-08-2014 18:41

Spotkałem dzisiaj na forum buxa post na ten temat. Moderator kazał napisać ticket do supportu, żeby pobrali środki z Account Balance na upgrade do Deuterium. Bez przeszkód podniesiono mu konto.

Ciekawe ile jeszcze poczekamy na wypłaty na Skrill...


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 12-08-2014 20:56

Ja natomiast ponownie aktualizuję mów post

Dziś mija 17 dzień od daty zlecenia na srkill, dalej cisza.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 12-08-2014 21:00

(12-08-2014 20:56)ZawszeZa napisał(a):  Ja natomiast ponownie aktualizuję mów post

Dziś mija 17 dzień od daty zlecenia na srkill, dalej cisza.

Za każdym razem, jak widzę Twój post tutaj, mam nadzieję, że dostałeś już i ja zaraz, a tu takie rozczarowanie Sad