Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 10-08-2014 10:33

Założyłem wczoraj konto i teraz muszę skonfigurować/dodać system płatności tak ? Czyli skrill lub paypal ?

Wyklikałem od razu 15 reklam i nabilem 0,26$. To tak powoli idzie ? Każdego dnia 0,26$ ąz do uzbierania 39 czy 100$ do wykupienia abonamentu ? ;/ Czy coś nie tak zrobiłem ? W jakiej kolejności i jak ulepszać konto żeby przynosiło jak najszybciej jak najwięcej zysków ?


Po wyklikaniu reklam kiedy można klikać następne ? 24 godziny od czasu wyklikania ostatniej (czyli wyklikam o 16 to o 16 nastepnego dnia?) czy np o 00:01 ?

Jeśli posiadam w domu radiówkę i Aero2 to mogę założyć 4 konta? Jerk2
Oczywiśćie na 4 różne osoby Jerk


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 10-08-2014 12:36

Jeśli upgrade'owałem konto EgoPay, a teraz chcę to zrobić ze skrilla to będę mógł wypłacać na obu procesorach czy tylko na jednym?


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 10-08-2014 14:33

(10-08-2014 07:03)ZawszeZa napisał(a):  Spoko u mnie dziś mija 15 dzień od zlecenia.

U mnie dopiero 11, ale coś mi się wydaje, że się sporo wydłuży Smile Poza tym, zauważ, że w zakładce Proof coraz mniej dowodów, a większość tylko w BitCoins Wink


(10-08-2014 10:33)Lt_Ado napisał(a):  Założyłem wczoraj konto i teraz muszę skonfigurować/dodać system płatności tak ? Czyli skrill lub paypal ?

Wyklikałem od razu 15 reklam i nabilem 0,26$. To tak powoli idzie ? Każdego dnia 0,26$ ąz do uzbierania 39 czy 100$ do wykupienia abonamentu ? ;/ Czy coś nie tak zrobiłem ? W jakiej kolejności i jak ulepszać konto żeby przynosiło jak najszybciej jak najwięcej zysków ?


Po wyklikaniu reklam kiedy można klikać następne ? 24 godziny od czasu wyklikania ostatniej (czyli wyklikam o 16 to o 16 nastepnego dnia?) czy np o 00:01 ?

Jeśli posiadam w domu radiówkę i Aero2 to mogę założyć 4 konta? Jerk2
Oczywiśćie na 4 różne osoby Jerk

Nie wiesz zupełnie jak funkcjonuje ten serwis, a chcesz od razu 4 konta zakładać? Smile
Nie możesz uzbierać 39$ i wykupić abonamentu za to. Musisz pierw wpłacić 6$, przed pierwszą wypłatą. Dopiero wtedy możesz wypłacić uzbierane pieniądze i ponownie wpłacić, robiąc upgrade.
W dodatku, na PTCircle nie jest obsługiwany PayPal...
A reklamy resetują się automatycznie kolejnego dnia czasu lokalnego, czyli 00:01 już możesz klikać.


(10-08-2014 12:36)haha40027 napisał(a):  Jeśli upgrade'owałem konto EgoPay, a teraz chcę to zrobić ze skrilla to będę mógł wypłacać na obu procesorach czy tylko na jednym?

Tylko na jednym Smile Na ostatnim, czyli na Skrillu Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 10-08-2014 14:55

@chawerut
Dzięki.

Co do czasu. Jeśli od jutra nie zacznie się "skracać" to będzie chyba zły znak. Z tego co pamiętam admin wysyłał wiadomość, że przerwy/przestoje z wypłatami będą między 30.07, a 10.08(ta, żeby w końcu wprowadzić instant...).

Miejmy nadzieję, że od jutra zacznie napływać masa nowych dowodów i te płatności ruszą pełną parą Tongue


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 10-08-2014 14:55

Tez na to czekam Wink
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 10-08-2014 22:37

A w jaki sposób mam te 6$ wpłacić ? Przelać ze swojego konta bankowego na skrill a potem pobrać ze skrilla poprzez 'add funds' ? Czy jak ? I za te 6$ mam kupić 6 reffów czy upgrade na hydro ?


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 11-08-2014 00:21

Co do wypłat:
Cytat:NOTE FOR ALL MEMBERS
FROM 10 to 15 AUGUST we recive OLD PAYMENTS from ADV Agency and until 22 august NO MORE PENDING REQUEST
link: TUTAJ

Czyli od dzisiaj do piątku admin ma dostawać kase za jakąś kampanie reklamową, a po 22 (prawdopodobnie) będzie instant.

Termin Instant'a przekładany już tyle razy, że powoli wątpię w to, że się pojawi. Ważne, że admin odpisuje na temat wypłat, więc mam nadzieję, że niedługo otrzymam zleconą wypłatę (nawet manualnie) i zdołam wypłacić kolejne $20 które w sumie jutro pojawią się na "Account balance".

Będzie instant - spoko. Nie będzie - ok, byle by płacił.

@Lt_Ado: Wpłacić z konta bankowego na skrill (około 20zł wystarczy), potem kupujesz hydrogen na miesiąc. Dostajesz za to zwrot za upgrade (wakacyjna promocja). Wtedy będziesz miał i hydrogen i 6RR.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 11-08-2014 00:36

A skrilla miałem założyć w złotówkach czy dolarach? Bo założyłem w złotówkach. Przelew niby puściłem, ale nic się nie przelało... Czy to ileś dni będzie szło ?

Ogólnie strasznie to zagmatwane i irytujące dla nowicjuszy, co chwilę jakieś failowe sytuacje mi się dzieją. Brakuje jakiegoś tutoriala/instrukcji krok po kroku prowadzącego początkujących co gdzie i jak.

Ja pier#$%$%^&... Przelałem 7$ ze skrilla na PT (tracąc przy tym 0,70$....) i nie da się z tego kupić hydrogena, trzeba ze skrilla. Czyli muszę teraz spowrotem przelać te nieszczęsne 6$ na skrilla (żeby wykupić hydro), ale nie mogę ! Bo nie mam uzbieranych wymaganych min 2$. A jak już uzbieram to ten przelew będzie szedł do 10 dni ? No kur$%% zajeb^^%$. Czyli wtopiłem niepotrzebnie 20zł, które odzyskam może za 2 tygodnie najwcześniej.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 11-08-2014 08:57

Bo miałeś zupgradować konto, a nie robić tego poprzez add funds...

Tak w sumie też zalicza, ale jak dopiero co stworzyłeś konto to g... Ci to da.
Możesz za to kupić 6 Rented Refferali Big Grin

Co do wypłat, ciekawe jak admin ma w 5dni uporać się z tyloma wypłatami, chyba jaja sobie robi Big Grin
No chyba, że za tą reklamę co pepe wspomniał dostanie masę kasy Tongue


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 11-08-2014 19:03

16 dzień od daty zlecenia i kasy dałem nie ma ;/ Oby tak dalej..