Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 08-08-2014 14:37

tyle kosztuje Smile

@ZawszeZa, na jakim procesorze?


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 08-08-2014 15:42

(08-08-2014 14:37)chawerut napisał(a):  tyle kosztuje Smile

@ZawszeZa, na jakim procesorze?

Skrill oczywiście. Pierwszą wypłatę dostałem w ciągu 8 dni.. drugą zleciłem 26.07


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 08-08-2014 15:43

No ja tez szybko, teraz czekam tez juz sporo, ale po Tobie jeszcze wyplacilam, to pewnie i mnie sie przedłuży Smile
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Halunek - 08-08-2014 20:39

znikło mi dzis 9 RR, jakim cudem skoro sa niby na zawsze?


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 08-08-2014 20:46

Taki myk że jak nie klikają przez 30 dni to są automatycznie kasowani Wink A potem trzeba kupić następnych. Tylko że ostatnio zauważyłem że jest to już bezczelne bo nie dość że klikają po 3 czy po 4 reklamy dziennie to jeszcze pod 4 czy po 5 dniach przestają klikać


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 08-08-2014 21:50

U mnie zniknął jeden, który dość aktywnie kłamał... To jest dziwne.

Wysłane przez Tapatalk z Ace 2 (4.4.3)


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 08-08-2014 21:56

Hm u mnie z reffami jest ok, co prawda jeden zniknął ale reszta klika normalnie.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 08-08-2014 23:22

Skoro są to realni ludzie klikacze to bierzcie pod uwage to ze jest okres wakacyjny Wink Duzo osob wyjezdza i przestaje klikac.

Po 30 dniach z automatu system ich wywali i kupicice sobie kolejnych, cena 1$ jest jak na prawde dobra

U mnie przy 500RR nie klika juz okolo 70-80, jak nie beda klikac przez miesiac to zastąpie ich nowymi i tak sie to bardzo opłaca ; ))


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 10-08-2014 00:18

Niestety mija 13 dzień a status dalej "pending". Miało się skracać a się wydłuża. Wielu osobom jak nie wszystkim giną RR bo z tego co wyczytałem tam na forum są to skutki usuwania kont między innymi multikont. Podobno zostało usunięte 34 tyś kont które uznano za oszustwo

Co do tego że po 30 dniach wywala to też tak nie do końca. Bo z tego co też tam na forum jest to niektórym minęło i po 37 dni odkąd nie klikają a dalej są nie usunięci.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 10-08-2014 07:03

(10-08-2014 00:18)domell napisał(a):  Niestety mija 13 dzień a status dalej "pending". Miało się skracać a się wydłuża. Wielu osobom jak nie wszystkim giną RR bo z tego co wyczytałem tam na forum są to skutki usuwania kont między innymi multikont. Podobno zostało usunięte 34 tyś kont które uznano za oszustwo

Co do tego że po 30 dniach wywala to też tak nie do końca. Bo z tego co też tam na forum jest to niektórym minęło i po 37 dni odkąd nie klikają a dalej są nie usunięci.

Spoko u mnie dziś mija 15 dzień od zlecenia.