Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 05-08-2014 16:53

(04-08-2014 10:13)Santos napisał(a):  jaki scam chłopie, ja czekalem niecala godzine na wyplate

Potwierdzam Wink
Skrill 10-11 dni a po 10.08 czas ma sie skracac

inne procesory czas troszke ponad miesiąc i jest to jasno okreslone w regulaminie i opisane na forum nie wiem po co bijecie piane Wink dostaniecie hajs Tongue


Pozdr

(04-08-2014 11:13)haha40027 napisał(a):  A z jakiej racji TYLKO skrill ma się skracać, a reszta nie?
No chyba kogoś tutaj mocno popier...

Jak to zresztą jest możliwe, że na innych jest tak długo, skoro wszyscy masowo przechodzą na skrilla... Mimo tego, czas nadal się ostro wydłuża.
Nie rozumiem tego faktu Smile
@kago
Ja czekam od 2 lipca, chcesz coś jeszcze dodać? Smile

Moze z takiej racji ze admin ma taki kaprys to jego strona Wink
Chcoaiz w przyszlosci mysle ze popracują tez nad innymi procesorami teraz kładą cisnienie na skrill bo najwięcej ludzi uzywa wlasnie tego procesora i Toibe też radze tak zrobić


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 05-08-2014 18:26

@zarabiajsam
Daj link do tego regulaminu i wskaż, bo ja tu:
http://www.ptcircle.com/pages/tos

Nie widzę żadnych konkretnych informacji
Ewentualnie to:
Cytat:PAYOUT NEW RULE start from 21/06/2014
all payments with SKRILL, PAYPAL (when available), EGOPAY, PERFECTMONEY will be immediately sended to the costumers account.
all payment request with BitCoin will be payed manually until 48 hours of the request (Monday to Friday)

Na forum też z ostatnich info tylko takie - http://www.ptcircle.com/pages/acc/forum/posts/76/6684
Co nic mi nie mówi...


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 06-08-2014 15:40

Chyba PTCircle się na mnie obraziło za nieklikanie Sad dziś mija 11 dzień od zlecenia wypłaty na skrill i jeszcze nie nie dostałem. Ostatnią wypłatę dostałem w ciągu 8 dni.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 06-08-2014 18:03

Bo na chwilę obecną trzeba czekać ok 11 dni. Bynajmniej tak było parę dni temu. Może teraz już trzeba czekać z 15.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 07-08-2014 09:29

Dobra założyłem skrilla, ale teraz pytanie, ile faktycznie potrzebuje pieniędzy, jeśli chodzi o płatność?

Jeśli chcę zupgrade'ować za 6$ to ile potrzebuje orientacyjnie PLN, bo nie wiem dokładnie jak stoją tam z przewalutowywaniem, może ktoś pomóc?

A co do egopay to wczoraj widziałem jakiś dowód wypłaty zleconej 26czerwca Big Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 07-08-2014 13:10

Zupgraduj konto za 6 $ jak przelejesz na skrilla ze 21 zł powinno starczyć


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 07-08-2014 13:41

Tak jak wyżej , ja przelewałem 3 dychy z czego 9 zł mi zostało na skrillu Wink


Dziś mija 12 dzień od zlecenia wypłaty i dalej cisza.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 08-08-2014 11:04

I kolejnych refów mi usunęło... Z 45 zrobiło się 39 -.-


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 08-08-2014 11:56

13 dzień i wypłaty nima Undecided


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - m4t0sh - 08-08-2014 13:30

jak to jest z tym kasowaniem refów (kupionych) oni nam zwracają 0.5$ czy to tyle kosztuje?