Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 02-08-2014 18:15

(02-08-2014 17:05)domell napisał(a):  Bux bonusa też już nie ma Angry

Tak miało być, Admin w sumie gdzieś na forum buxa pisał, że buxbonus jest tylko na początek. Jak bux osiągnie 150 reklam, to buxbonus zostanie wyłączony w ogóle z tego co można domniemywać.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 02-08-2014 19:09

dobra, przedłużyłam konto, zobaczymy Smile ale wypłaty cały dzień zlecić nie mogę :/


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Barclay - 02-08-2014 20:32

Mam pytanko
Czy w PTciecle dalej pierwsza wypłata jest darmowa ( tzn że nie trzeba weryfikowac konta ? ) 2 konta mi usuneli z PTcircle i śmiem twierdzić że admin PTcircle to scammer ... Oczywiscie dostalem raz 10 dolców wypłate,ale co z tego jak miałem nabite na koncie 35dolarów i mi je usuneli.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 02-08-2014 20:48

Nie ma darmowej wypłaty. Jak miałeś 2 konta na ten sam adres czy IP to nie dziwne że ci usunęli


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Barclay - 02-08-2014 21:03

(02-08-2014 20:48)domell napisał(a):  Nie ma darmowej wypłaty. Jak miałeś 2 konta na ten sam adres czy IP to nie dziwne że ci usunęli
Można było zakładać 2 konta z tego samego IP ,ale ma różne e-mail-e do wypłaty i tak było. Oscamował mnie frajer z PTcircle i taka prawda ; )


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 02-08-2014 21:10

No być może chociaż nikt tu chyba wcześniej nie pisał żeby kogoś zbanowali poza tobą. Nawet chyba jest pare osób co mają po 2 konta


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 02-08-2014 21:23

Ja mam 2 konta na jednym IP oczywiscie z innymi kontami skrill I na jedno I drugie dostalem wyplate.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Barclay - 02-08-2014 22:01

(02-08-2014 21:10)domell napisał(a):  No być może chociaż nikt tu chyba wcześniej nie pisał żeby kogoś zbanowali poza tobą. Nawet chyba jest pare osób co mają po 2 konta

Ja nawet nie dostałem żadnego maila że jestem zbanowany. Mówie sobie co jest grane i nawet hasło chciałem zmienić,a przy zmianie hasła pisze że e-mail nie istnieje w bazie danych ptcircle.
Nerwy juz mi przeszly bo to bylo okolo 3 tyg temu.
Tylko szkoda czasu ,bo wyklikanie 30$ troche trwało.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 03-08-2014 11:36

Moze nie logowales sie dlugo na konto?
Ja mam dwa konta na jednym IP i juz z każdego trzy wyplaty zlecone, po dwie otrzymane Smile
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 03-08-2014 16:11

Heja Smile

Kolejna wypłata Smile
Ponad 100$ !
Czas oczekiwania 10dni na Skrill Wink
podobno czas oczekiwania ma sie skracac do max 7 dni a wkrótce instant !

[Obrazek: dowod.jpg]

Do tej pory 3 wypłaty Smile :

[Obrazek: 3rd.jpg]


Kolejną bede zlecał juz za kilka dni 235$


Pozdro !