Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 01-08-2014 09:55

No, dzisiaj równy miesiąc od zlecenia wypłaty, jest super("Pending") Huh
Gorąco polecam Lol


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 01-08-2014 11:28

@haha40027: Jakim procesorem? Tongue wypłaty ze Skrilla dochodzą w 10 dni Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 01-08-2014 12:31

Dokładnie Big Grin

Ja mam dylemat, czy robić upgrade do wyższego konta czy pozostać na hydro, i wyliczyłam, że aktualnie bardziej mi się opłaca hydro :O chyba trzeba pozbierać na RR Big Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 01-08-2014 12:43

Procek EgoPay.

Chyba nie myślisz, że specjalnie polecę założyć skrilla, żeby wypłacić sobie 1-2 wypłaty...
Zresztą i na skrillu w końcu się wydłuży pewnie -.-
Na początku skrill był do 1-3dni z tego co pamiętam, a ego i reszta ok. 10-15, teraz skrill 10, a reszta chyba miesiąc i więcej...
Chyba prędzej mi się skończy upgrade konta i tej wypłaty nie zobaczę, cóż gratuluję adminowi, az tak płakał nie będę Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Killigan - 01-08-2014 18:12

Bo wtedy mniej ludzi było Big Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 01-08-2014 18:50

@chawerut - ja dzisiaj powinienem dostac 2x20$ i robie upgrade na jednym koncie do Deuterium Smile
@haha40027 - co za problem zalozyc Skrilla? Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 02-08-2014 14:15

[Obrazek: wyplata.jpg]

Dostałem ostatnio kolejną wypłatę zleconą z drugiego konta Smile Niestety coraz dłużej im to zabiera... Teraz 10 dni.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 02-08-2014 14:36

W dowodach wszystko ze skrilla i non stop większość zleca tylko poprzez skrilla, więc ja się teraz zastanawiam, czemu na innych prockach to wszystko tak długo leci i z każdym dniem jeszcze bardziej się wydłuża :/

Co do skrilla to ile trwa weryfikacja(tylko nie telefonicza, bo nie swędzi mnie kieszeń)?

@EDIT
Jakoś 2-3dni temu kilka refów nagle przestało klikać(RR), Wam też nagle przestają klikać?


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 02-08-2014 15:05

Tak przestają też zauważyłem. średnio co 1-2 dni kilku przestaje. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę Wink W końcu usunięcie i kupno następnego to 1,5 dolca Angry

Od 20 lipca do dzisiaj z 50 nie klika 17


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 02-08-2014 17:05

Bux bonusa też już nie ma Angry