Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 30-07-2014 12:44

[Obrazek: wiad.jpg]

Każdy pewnie wiadomość dostał Wink A więc od dziś (30.07) do niedzieli (10.08) na kilka godzin dziennie będą wstrzymywane wypłaty, zeby uruchomic wyplaty natychmiastowe Wink Co z tego wyjdzie - zobaczymy Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 30-07-2014 13:06

Dobra wiadomość Wink
Codziennie spływają nowe dowody w zakładce Proof więc nie ma sie czym martwić to krok na przód.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Killigan - 30-07-2014 16:21

I tak założyłem konto 2 dni temu a trzeba 15 dni być w serwisie zeby wypłacić Smile . Oby naprawili błędy bo takiego serwisu byłoby szkoda Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Santos - 30-07-2014 16:52

Skoro admin niedawno założył 2 serwis to chyba oznacza, że ciągnie z tego zysk i nie zamierza zakończyc swojej działalnosci


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 30-07-2014 19:19

No jak wypłaty na skrillu idą ~10dni, a na reszcie procków do miesiąca i więcej to przedłuży to nieco żywot Big Grin

@santos
Jaki serwis masz na myśli? Widziałem ostatnio jakiegoś buxa Unlicash, nie mów, że to od niego, bo mi się śmiać chce z tej strony Big Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 30-07-2014 19:21

@up nie, http://www.btccircle.com/ Smile


Mnie udało się właśnie zlecić wypłatę Big Grin


[PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 31-07-2014 00:36

Wyplacilem pierwsza wyplate z btccircle. Szla ok. 20 minut. Dorzucilem 10$ i wplacilem ponownie ponad $20 (minimalnie trzeba 20$:/). Zobaczymy co z refferalami bedzie jak juz ich kupie, narazie ide spac bo nie mam sily czekać za uznaniem przelewu, a na 7 do pracy Wink

@edit:
Rano kasa byla, kupiłem 10 Referrali (bo 23 za 23$ o dziwo nie moglem), aby diokupic reszste musze czekac 3 dni Wink RR wynajmowani są na stałe, a nie jak głosi informacja - na 30 dni Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 31-07-2014 11:01

Trochę kiepsko, bo jak ktoś nie ma nic na koncie w tych dwóch internetowych portfelach to ma problem z wpłaceniem tych dolarów :/ dlatego nawet nie biorę się za klikanie w btccircle Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 31-07-2014 12:47

Ciekawe, że na BTCircle tak szybko wypłaty idą, a na PTCircle tyle trzeba czekać Big Grin

Może admin robi tam jeszcze dobre wrażenie, a potem będzie to samo co na PTC, zobaczymy Big Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 31-07-2014 13:33

(31-07-2014 12:47)haha40027 napisał(a):  Ciekawe, że na BTCircle tak szybko wypłaty idą, a na PTCircle tyle trzeba czekać Big Grin

Może admin robi tam jeszcze dobre wrażenie, a potem będzie to samo co na PTC, zobaczymy Big Grin

Skłaniałbym się bardziej do tego, że jest dużo więcej wypłat do zlecenia na PTCircle niż na BTCircle.