Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 28-07-2014 13:09

Wielkie dzięki, @Santos Wink to koło północy powinnam mieć wypłatę Big Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 28-07-2014 13:20

Obecnie na wypłatę Skrill liczcie się z oczekiwnaiem 10-11 dni.
I tak mysle ze jest okej zobacyzmy co dalej czy taen czas bedzie sie wydluzal czy tez skracał.

poki czeka sie mniej niz 15 dni mi sie podoba, wszysctko wynagradzają wysokie zarobki Big Grin wlasnie czekam na wypłątę 130$


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 28-07-2014 13:42

Ładnie, ładnie Tongue ja czekam na dwie wypłaty, zeby zrobic upgrade na Deuterium Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 28-07-2014 14:37

Ciekawie się robi
"Payouts are disabled for today."

A może "forever" ? Undecided


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Killigan - 28-07-2014 14:43

Jak myślicie . Dzisiaj kupiłem 6 poleconych, opłaca się dokupić jeszcze 8 ? . Czy lepiej nie ryzykować padnięciem serwisu ?


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 28-07-2014 14:47

Ja bym na twoim miejscu dał sobie spokój bo zaczyna to już śmierdzieć. Masz wyżej komunikat przy próbie wypłaty. Na początku było 2 czy 3 dni, potem ok 7 teraz już pewnie z 17 a za tydzień w ogóle zniknie.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Killigan - 28-07-2014 14:55

Mam nadzieje,że serwis nie upadnie bo dzisiaj dopiero zacząłem z nim ;/


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 28-07-2014 14:57

Uzbierałem do drugiej wypłaty bo parę groszy mi brakowało a szkoda tego zostawić bo nie można na purchase balance przelać to chciałem wypłacić ale widzę tylko powyższy komunikat


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 28-07-2014 16:18

Podobno technicy pracują nad tym problemem Wink Jesli nie teraz to sprobujcie za jakiś czas wyplacic Wink
Link do informacji -> http://www.ptcircle.com/pages/acc/forum/posts/7/6177


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 28-07-2014 16:27

Nie wydaje mi się żeby to był problem natury "technicznej" ale cóż pożyjemy zobaczymy