Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Migland - 05-05-2014 14:19

Nie wiem czy wszyscy zapoznali się z już wprowadzoną zmianą w programie co do wypłacania.





[Obrazek: 546.jpg]

Z teog co wyczytałem to wynika z Payout Total Maximum to całkowita kwota którą będziemy mogli wypłacić z programu. Np: konto Hydrogen ma max 55$, a jednorazowa wypłata na tą chwilę wynosi od
6$ do 10$,więc po dokonaniu 5 wypłat po 10$ osiągniemy maksymalny pułap zarobków na tym koncie.Następnie aby dokonać kolejnych wypłat z programu na konto, wymuszają przejścia na wyższy abonament(39$ co miesiąc) przy maksymalnym zarobku 155$, aż do konta Tritium gdzie zarobki są nieograniczone.

Jeżeli się mylę to poprawcie


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Najkon - 05-05-2014 15:45

(05-05-2014 14:19)Migland napisał(a):  Z teog co wyczytałem to wynika z Payout Total Maximum to całkowita kwota którą będziemy mogli wypłacić z programu. Np: konto Hydrogen ma max 55$, a jednorazowa wypłata na tą chwilę wynosi od
6$ do 10$,więc po dokonaniu 5 wypłat po 10$ osiągniemy maksymalny pułap zarobków na tym koncie.Następnie aby dokonać kolejnych wypłat z programu na konto, wymuszają przejścia na wyższy abonament(39$ co miesiąc) przy maksymalnym zarobku 155$, aż do konta Tritium gdzie zarobki są nieograniczone.

Jeżeli się mylę to poprawcie

Jest dokładnie tak jak mówisz. Osobiście jakoś nie ufam temu buxowi i mam zamiar wypłacić 50 dolarów i pewnie pożegnać się z nim Tongue


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Migland - 05-05-2014 16:15

A ja wręcz odwrotnie, uważam że bux podziała dobrych parę lat. Kontakt z adminem jest nienaganny, możliwość zarobków jest odpowiednia, nie mało ani nie kosmicznie dużo co w wielu przypadkach świadczy o niepowodzeniu programu. Jestem w kilku buxach na tą chwile Ojooo(nie płaci z tego co wiem), Probux obecnie konto standard i 3DR i 153RR i długa droga to golda i PtCircle gdzie juz jestem na Deuterium z 12 DR(6 aktywnych) i 100RR. Dzienie wychodzi ok 3,5$.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Najkon - 05-05-2014 16:22

(05-05-2014 16:15)Migland napisał(a):  A ja wręcz odwrotnie, uważam że bux podziała dobrych parę lat. Kontakt z adminem jest nienaganny, możliwość zarobków jest odpowiednia, nie mało ani nie kosmicznie dużo co w wielu przypadkach świadczy o niepowodzeniu programu. Jestem w kilku buxach na tą chwile Ojooo(nie płaci z tego co wiem), Probux obecnie konto standard i 3DR i 153RR i długa droga to golda i PtCircle gdzie juz jestem na Deuterium z 12 DR(6 aktywnych) i 100RR. Dzienie wychodzi ok 3,5$.

Nie kosmicznie dużo? Pokaż mi buxa na których wyklikasz 1$ dziennie. Oczywiście pomijam to że maksymalna wypłata to 10$, ale to i tak jest imo strasznie dużo. Na dodatek refy są na zawsze, raz kupujesz i zarabia Ci do konca życia? hmm..

## Moge założyć drugie konto, i na jedno konto wypłacać kase na paypal, a na drugie na EgoPay i będzie wszystko zgodne z regulaminem?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 05-05-2014 21:16

No jest to trochę zbyt optymistyczne. Jak się nie wpłacało to OK ale 1000$ to trochę dużo umoczyć.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Migland - 05-05-2014 22:11

To prawda wygląda to bardzo optymistycznie,ale plan programu jest zrobiony tak abyś nie wydoił przysłowiowej krowy z całego mleka tylko część wypłacał a za resztę ulepszał swoje konto.Co według mnie pozwoli na obrót pieniędzmi w programie a to przełoży się na stabilność i długotrwałość programu. Uważam że ryzyka nie ma jeśli nie inwestujesz, możesz do wszystkiego dojść dzięki tylko swojemu klikaniu w reklamy.W miesiąc oglądając codziennie 15 reklam zarobisz 30$, możesz wypłacić cześć a resztę ładować w RR aż do 50RR.Na tą chwilę możesz zlecić 3 wypłaty po 10$ w miesiącu, załóżmy że wypłacasz 20$ a 10$ idzie w RR, po dwóch miesiącach masz 20RR i 40$ na koncie za które możesz zakupić miesięczny abonament warty 39$.W zamian dostajesz 50 reklam do obejrzenia o wartości 2,29215$ (obliczenia z wczoraj), co daje około 60$ nie wliczając w to klikanie RR.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 06-05-2014 09:29

Jak dla mnie najlepszy bux Wink Niedlugo bede przechodzil na Deuterium i tka dalej reinwestowal cała zarobiona kase


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 06-05-2014 11:04

A wypłacałeś z tych niższych poziomów np te 30$? Bo może być tak że wypłaty idą ale tylko z konta za 100 $ m-cznie


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 06-05-2014 12:22

Ja jestem jescze na hydrogen, w polowie miesiace dopiero zamierzam przejsc na platne członkowstwo deuterium zeby nie inwestowac swoich pieniedzy tylko juz te zarobione Wink Pozdr


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 06-05-2014 12:56

No ja też właśnie nie chcę swoich ale siętrochę zejdzie jeszcze zanim uzbieram Smile