Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Toniro - 22-07-2014 15:33

dziś doszła wypłata Smile
[Obrazek: PTCircle_1.jpg]

zlecone 13.07 po 18:00


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 22-07-2014 18:25

(22-07-2014 12:08)zarabiajsam napisał(a):  Uwazasz ze 7-8 dni to długo ?
Jasne ze super by bylo dostawać kase w ten sam dzien ale co Ci szkodzi poczekac tydzien. Kiedys czekało się miesiąc Tongue

Nie no, nie mówię, że dlugo Smile Po prostu informuję jak mniej więcej aktualnie sprawa stoi. Toniro wrzuciła dowód wypłaty, więc wychodzi na to, że jeszcze trochę się termin wydłużył. Ale rozumiem, że to z powodu właśnie tego opóźnienia od agencji.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 22-07-2014 20:04

Ile czekaliście najdłużej na wypłatę?

Bo u mnie 20dni dziś mija i nic, nie wiem czy pisać do nich czy ktoś może jeszcze dłużej czekal...

Zaczyna mnie to lekko irytować, jednak wiadomość raczej nie pomoże, raz już z adminem gadałem to kontakt pozostawia wiele do życzenia... Big Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 22-07-2014 20:28

(22-07-2014 20:04)haha40027 napisał(a):  Ile czekaliście najdłużej na wypłatę?

Bo u mnie 20dni dziś mija i nic, nie wiem czy pisać do nich czy ktoś może jeszcze dłużej czekal...

Zaczyna mnie to lekko irytować, jednak wiadomość raczej nie pomoże, raz już z adminem gadałem to kontakt pozostawia wiele do życzenia... Big Grin

Na czym? Ja na Skrillu max 8 dni Smile ostatnia wypłata właśnie szła tyle Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 22-07-2014 22:58

Jakby adamin mial czas gadac z tysiącem osob Big Grin Na pewno nie wyrabia Tongue

Jelsi zlecales na inny procesor niz Skrill to sie czeka okolo 20-30 dni


Pozdr


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Barclay - 23-07-2014 11:00

Miałem konto na PTcircle deterium z tego co pamietam. Wypłaciłem 1 wypłate 9$ na paypal,następnie to wpłaciłem żeby zweryfikować mój paypal,kilka dni później zleciłem kolejną wypłatę bo na koncie miałęm już ponad 20$ Wink 7lipca skończyło mi sie konto deterium (to zielone) paypal u nich przestał dzialać,więc wypłaty nie dostałem,a po kolejnych kilku dniach nie mogłem sie już zalogować na własne konto.Starałem sie nawet zmienić hasło mail-owo,ale pisze,że takiego maila nie ma w bazie danych (dodam że miałem 2 konta na jednym IP co jest dozwolone i obydwa konta są usunięte) Miał ktos podobny przypadek ?


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 23-07-2014 13:04

@Barclay niestety nie wiem dlaczego tak sie stalo, drugie konto mam od wczoraj dopiero.

Btw. Na BTCircle pojawily sie 2 pierwsze potwierdzenia wyplaty Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Von Shekelsberg - 23-07-2014 13:36

Hmm kiedyś było tak, że można było mieć 2 konta na 1 ip ale musiały mieć inne adresy do wypłat. Teraz nie wiem może coś pozmieniali...
Chociaż w TOS BTCCircle jest wyraźnie napisane: "You are allowed one account per IP address or household."


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Barclay - 23-07-2014 14:33

Myślicie że da rade rozkręcić konto PTcircle od zera i podstawowego "Protium" tak by zrobić pierwszą wypłate i wykupić chociaż by "Hydrogen" ?


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 23-07-2014 15:04

(23-07-2014 14:33)Barclay napisał(a):  Myślicie że da rade rozkręcić konto PTcircle od zera i podstawowego "Protium" tak by zrobić pierwszą wypłate i wykupić chociaż by "Hydrogen" ?

Ja tak zrobiłam Smile Klikałam około miesiąc, potem wpłaciłam 6$ na skrilla i zrobiłam upgrade do hydro, a następnie zleciłam wypłatę 18$ Wink więc zwróciło się z nawiązką Tongue