Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 21-07-2014 13:15

No to sporo Big Grin

A klika ktoś z Was na BTCircle?
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - UncleDave - 21-07-2014 13:41

Ja klikam choć jeszcze nie wykupiłem żadnego konta premium jeszcze .. Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 21-07-2014 13:48

Klikam na BTCircle na Hydrogenie Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Von Shekelsberg - 21-07-2014 13:51

Też klikam. Muszę ogarnąć btc na upgrade.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 21-07-2014 19:13

Klikam, klikam i co z tego skoro nie mogę zlecić kolejnej wypłaty...

Maks.jedna moze być zlecona, a mam takową już od 2 lipca, czekam i czekam i czekam...

Może się doczekam


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Von Shekelsberg - 21-07-2014 19:36

Żaden dowód się jeszcze nie pojawił więc myślę, że nie jesteś jedyny. A dodałeś/upgradowałeś konto za minimum 6 baksów?Wink Dałem zapytanie na forum, kiedy ruszą z wypłatami jak czegoś się dowiem to tutaj też się podzielęCool


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 21-07-2014 22:57

Jesi mowicie o BTCCircle to piszcie ze to o to chodzi zeby ktos nie pomyslal ze w PTCircle nie placa Tongue

Bo placa i to dobrze Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 22-07-2014 07:59

PTCircle - dzisiajzlecilem drugą wypłatę - $21
BTCircle - klikam, ale jestem w polowie drogi do wyplaty Tongue


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 22-07-2014 10:28

(22-07-2014 07:59)Arathron napisał(a):  PTCircle - dzisiajzlecilem drugą wypłatę - $21
BTCircle - klikam, ale jestem w polowie drogi do wyplaty Tongue

Czyli pewnie poczekasz 8 dni na wypłatę co najmniej, o ile terminy się nie wydłużyły


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 22-07-2014 11:01

Ja dzisiaj dostałam wypłatę z 13.07 z godziny 20 Smile

[Obrazek: e2use2ag.png]
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk