Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 20-07-2014 13:26

Jeżeli będzie tak dalej wyglądać, chyba rezygnuję z dalszego klikania...


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 20-07-2014 15:02

(20-07-2014 13:26)kamylo napisał(a):  Jeżeli będzie tak dalej wyglądać, chyba rezygnuję z dalszego klikania...

Bo to taka ciężka robota Big Grin Ja mam premium do 25.08 i tylko do tego czasu klikam , wypłacę to co się da i elo Big Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 20-07-2014 15:41

No ja zleciłem teraz drugą wypłatę 21$ a na drugim koncie 12$ i jeszcze 30$ czeka. Gdyby nic się nie zmieniło, to bym kupił te Premium za 39$ ale widzę, że już chyba ptcircle upada :/


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 20-07-2014 15:47

(20-07-2014 15:41)kamylo napisał(a):  No ja zleciłem teraz drugą wypłatę 21$ a na drugim koncie 12$ i jeszcze 30$ czeka. Gdyby nic się nie zmieniło, to bym kupił te Premium za 39$ ale widzę, że już chyba ptcircle upada :/

Ja uważam że nie warto inwestować więcej niż 6 $ Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 20-07-2014 16:33

A ja tam spróbuję Tongue Podobno dopiero od Deuterium zaczyna się zabawa Tongue


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 20-07-2014 17:04

Zabawa jest na share holder Smile

Jestem na Tritinum i tutaj juz jest fajnie, sam klikam prawie 5$ + 10-12$ z RR i DR
razem 15-17$ dziennie

Ja mam wszsytkie reklamy aktywne dzisiaj 110

Nie wiem jak jest u was co jest nie tak ?

(20-07-2014 15:41)kamylo napisał(a):  No ja zleciłem teraz drugą wypłatę 21$ a na drugim koncie 12$ i jeszcze 30$ czeka. Gdyby nic się nie zmieniło, to bym kupił te Premium za 39$ ale widzę, że już chyba ptcircle upada :/

A mi się wręcz wydaje ze serwis sie rozwija Wink
Moze to dlatego ze wyplacam cosraz więcej Big Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 20-07-2014 18:50

A na tritium ile czasu dziennie poświęcasz na klikanie?


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Von Shekelsberg - 20-07-2014 19:33

Moim zdaniem serwis po prostu promuje użytkowników deuterium i tritium ich zarobki wzrosły takie mam wrażenie. Też mi się wydawało, że bux jest na wykończeniu ale do końca września powinien pojeździć (wtedy się kończy ten bonus od upgrade'u). Starają się zachęcić jak najwięcej ludzi do przejścia na deu i trit. No nic ja tam zaryzykuję doinwestuję trochę do tego deuterium i zobaczymy. Powinno mi się zwrócić z nawiązką po pierwszej wypłacie na deu.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 20-07-2014 20:49

Von Shekelsberg - mam taki sam plan Smile doinwestowac do Deuterium, a pozniej się zobaczy czy dalej bedzie ciągnąć Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 20-07-2014 23:42

Z reguły jeśli macie odłożone coś na kupno poleconych to Upgrade zwraca sie szybciutko jzu przy 1 wyplacie Wink a raczej małe prawdopodobienstow ze bux upadnie w 15 dni od waszej wpłaty Big Grin

ja tam za 2 miechy chce wskoczyc na shareholder


na Tritinum klikanie zajmuje ok 1,5h