Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - xardas1020 - 15-07-2014 10:45

(15-07-2014 10:40)domell napisał(a):  Jakie 34??? 21 od tego odjąć prowizje, 6$ wpłacone i prowizja od wypłaty ze skrilla czyli będzie może z 8 $ Cool

bekabeka
myślałem, że 2x20 i od tego odjąć 6 inwest

no to upał wielu zrobił galaretę z mózgu na prawdę, że się excytują i podniecają SCAMEM i 8$ z niego o ile dostaną beka


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 15-07-2014 13:37

Kurde, ogarnijcie się. Kto chce, ten klika, co za problem. Nikt nikomu nie zabroni przecież, nikt nikogo nie zmusza Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - marcin0409 - 15-07-2014 14:30

xardas1020

Sam w obecnej chwili już jestem przeciwny dalszemu klikaniu na tej stronie , ale nie wiem dlaczego Twoje zachowanie już mnie drażni .... zachowujesz się tu , jakbyś wszystkie rozumy pozjadał , do tego ubliżasz ....dziwie się , że jeszcze Cię nie zgłosili .... jeśli nie podoba Ci się strona , jasne ,wylej wszystko w jeden post, i znikaj stąd , a nie pieprzysz w kółko i to samo , słowo scam padło już ze 100 razy w Twoich postach... do tematu nie wnosisz nic nowego, wartościowego , po prostu nic co komuś mogło by się przydać ....reasumując prosiłbym Cię o zakończenie tego niepotrzebnego bełkotu i zaprzestania robienia syfu w tym temacie .... wbijam tu po to by dowiedzieć sie czegos wartościowego , a nie wysłuchiwania non stop , że strona to scam , być może i tak jest , ale sorry -wystarczy już.....


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Santos - 15-07-2014 23:20

powie mi ktoś dlaczego nie mogę zlecić wypłaty i wyskakuje mi: In order to request payout, you must be a member for at least: 15.
A jestem użytkownikiem ponad 15dni


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 16-07-2014 06:58

Najlepiej spróbuj napisac post na forum, obojętnie w jakim dziale - wyskoczy Tobie liczba dni wg. ktorych jest to liczone Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 16-07-2014 07:14

(15-07-2014 10:45)xardas1020 napisał(a):  
(15-07-2014 10:40)domell napisał(a):  Jakie 34??? 21 od tego odjąć prowizje, 6$ wpłacone i prowizja od wypłaty ze skrilla czyli będzie może z 8 $ Cool

bekabeka
myślałem, że 2x20 i od tego odjąć 6 inwest

no to upał wielu zrobił galaretę z mózgu na prawdę, że się excytują i podniecają SCAMEM i 8$ z niego o ile dostaną beka

Haha xardas cos dla Ciebie Wink

Patrz jaki SCAM ! Big Grin 50$ moje
Mi sie taki Scam podoba



Pozdrawiam wszystkich i czekajcie cierpliwie na wypłaty a dostaniecie Wink Moja doszla w 5 dni roboczych
[Obrazek: haha.jpg]


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 16-07-2014 07:32

Gratulacje Smile Jak widać - jednak można Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - UncleDave - 16-07-2014 07:36

Na wypłate czekałem od 08.07
Doszło 15 (Skrill)


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 17-07-2014 13:21

(16-07-2014 07:14)zarabiajsam napisał(a):  
(15-07-2014 10:45)xardas1020 napisał(a):  
(15-07-2014 10:40)domell napisał(a):  Jakie 34??? 21 od tego odjąć prowizje, 6$ wpłacone i prowizja od wypłaty ze skrilla czyli będzie może z 8 $ Cool

bekabeka
myślałem, że 2x20 i od tego odjąć 6 inwest

no to upał wielu zrobił galaretę z mózgu na prawdę, że się excytują i podniecają SCAMEM i 8$ z niego o ile dostaną beka

Haha xardas cos dla Ciebie Wink

Patrz jaki SCAM ! Big Grin 50$ moje
Mi sie taki Scam podoba



Pozdrawiam wszystkich i czekajcie cierpliwie na wypłaty a dostaniecie Wink Moja doszla w 5 dni roboczych
[Obrazek: haha.jpg]

U mnie mija już 7 dzień od zlecenia na skrill i dalej nic ;/


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pawel.g4 - 17-07-2014 15:43

Wypłata zlecona 10.07 przyszła dzisiaj Big Grin
[Obrazek: image.jpg]