Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 15-07-2014 09:19

Przecież jasno macie w regulaminie ile trwają wypłaty na inne procesory niz skrill. Nie dziwcie sie ze czekacie miesiąc. Na skrill jest porpsotu najszycbiej dlatego korzystam z tego procesora Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 15-07-2014 10:00

I co dalej macie 6 reklam za 0,07??? Bo ja znowu mam tylko 3 i znowu dzisiaj spadło w chwili obecnej jest 0,5775 i nie ma nawet 15 reklam


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - xardas1020 - 15-07-2014 10:06

(15-07-2014 10:00)domell napisał(a):  I co dalej macie 6 reklam za 0,07??? Bo ja znowu mam tylko 3 i znowu dzisiaj spadło w chwili obecnej jest 0,5775 i nie ma nawet 15 reklam

tylko nie potnij się z rozpaczy, że SCAM zaczyna upadać beka
ta cała strona samą w sobie jest jedną wielką kpiną, te ceny za kliki - żadna szanująca się strona takich cen nie daje, takie rzeczy tylko w SCAMIE


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 15-07-2014 10:15

A ja wcale nie zamierzam rozpaczać. Od początku twierdziłem że to syf. Wchodzę tylko żeby zobaczyć jak zdycha. Jak wczoraj pisałem że są już tylko 3 reklamy za 0,07 to mało mnie nie zjedli


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - xardas1020 - 15-07-2014 10:18

(15-07-2014 10:15)domell napisał(a):  A ja wcale nie zamierzam rozpaczać. Od początku twierdziłem że to syf. Wchodzę tylko żeby zobaczyć jak zdycha. Jak wczoraj pisałem że są już tylko 3 reklamy za 0,07 to mało mnie nie zjedli

każdy SCAM ma swoich wyznawców - ten również


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 15-07-2014 10:20

Z tego co mi wiadomo, to SCAMY nie wypłacają pieniędzy, no ale co ja się znam...

Wysłane z mojego Samsung Galaxy S4 za pomocą Tapatalk


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 15-07-2014 10:23

No tylko że jak się nie pojawi te 15 reklam to już raczej wiele nie zobaczysz bo nawet nie będzie zliczać klików RR


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - xardas1020 - 15-07-2014 10:35

(15-07-2014 10:20)Zincuable napisał(a):  Z tego co mi wiadomo, to SCAMY nie wypłacają pieniędzy, no ale co ja się znam...

straszne te pieniądze widzisz : wpłać 6, dostaniesz 34 odjąć wkład beka
najwięcej to obiecanek cacanek widzisz, to jedyny bux z wypłatami INSTANT które na każdym procesorze oprócz skrill gdzie kilka dni czekania nawet i do miesiąca trwają lub dłużej bekabeka

NAUCZ SIĘ PIERWSZE LICZENIA A GDY TEGO DOKONASZ TO SIĘ PEWNIE ŁBEM O ŚCIANĘ GRZMOTNIESZ BO ZROZUMIESZ CO TY W TYM BADZIEWIU W OGÓLE ROBIŁEŚ bekabeka


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arcodes - 15-07-2014 10:36

Scam scamem, najważniejsze aby zwrócić wkład i wyssać co się da.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 15-07-2014 10:40

Jakie 34??? 21 od tego odjąć prowizje, 6$ wpłacone i prowizja od wypłaty ze skrilla czyli będzie może z 8 $ Cool