Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 14-07-2014 17:11

(14-07-2014 16:16)domell napisał(a):  Dajcie sobie spokój z tym scamem. Znowu obniżony dzienny poziom na Hydrogenie do ~ 0,6 $ jeszcze z tydzień i będzie 0,1

Ja na hydrogenie miałem dziś 0.72$ więc coś Ci się pomyliło.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 14-07-2014 17:35

Pomyliło mi się??? Masz jak nie wierzysz. Chyba jeszcze umiem liczyć i wiem że były tylko 3 reklamy za 0,07

[Obrazek: 1c81724c2730.jpg]

A w chwili obecnej jest już 0,6370


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 14-07-2014 18:08

Btccircle już działa Smile ciekawe co z tego wyjdzie Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 14-07-2014 19:58

(14-07-2014 16:16)domell napisał(a):  Dajcie sobie spokój z tym scamem. Znowu obniżony dzienny poziom na Hydrogenie do ~ 0,6 $ jeszcze z tydzień i będzie 0,1

hahah Big Grin czemu jestes tak wrogo nastawiony Wink
pokarz mi buxa gdzie dostaniesz więcej niż 0.6 dziennie. Pozatym mozliwe ze sie to znowu zmieni na plus ale i tak jest super Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 14-07-2014 20:04

(14-07-2014 19:58)zarabiajsam napisał(a):  
(14-07-2014 16:16)domell napisał(a):  Dajcie sobie spokój z tym scamem. Znowu obniżony dzienny poziom na Hydrogenie do ~ 0,6 $ jeszcze z tydzień i będzie 0,1

hahah Big Grin czemu jestes tak wrogo nastawiony Wink
pokarz mi buxa gdzie dostaniesz więcej niż 0.6 dziennie. Pozatym mozliwe ze sie to znowu zmieni na plus ale i tak jest super Wink

dopóki są wypłaty to jest super Big Grin

wczoraj zleciłam i czekam Big Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - marcin0409 - 14-07-2014 20:31

Ja bym nie powiedział że jest super .... na siłę ludzie zmuszają do procesora Skrill , choćby przez to , że szybciej przelewają ....
Ja na procesor BTC do dziś nie mam wypłaty , którą zleciłem 22.06.2014 , za niedługo minie miesiąc - to jest super??, pisałem ~do supportu , który nie raczy odpisać, to tez jest super??....


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 14-07-2014 20:39

(14-07-2014 17:35)domell napisał(a):  Pomyliło mi się??? Masz jak nie wierzysz. Chyba jeszcze umiem liczyć i wiem że były tylko 3 reklamy za 0,07

[Obrazek: 1c81724c2730.jpg]

A w chwili obecnej jest już 0,6370

Ja dziś miałem 0.72$ wyklikałem wszystkie dostępne mi reklamy. Przed chwilą patrzyłem i dodali jeszcze jedną za 0.07.

Klikaj , kupuj reffy a i kasa dzienna będzie większa.

(14-07-2014 20:31)marcin0409 napisał(a):  Ja bym nie powiedział że jest super .... na siłę ludzie zmuszają do procesora Skrill , choćby przez to , że szybciej przelewają ....
Ja na procesor BTC do dziś nie mam wypłaty , którą zleciłem 22.06.2014 , za niedługo minie miesiąc - to jest super??, pisałem ~do supportu , który nie raczy odpisać, to tez jest super??....

Może jesteś zbyt miły dla supportu Big Grin ja pisałem wcześniej gdy zaczynałem , zleciłem wypłatę na egopay i miałem on hold więc napisałem do nich że jak dla mnie to złodziejstwo że muszę na początku wpłacać Big Grin Wycofali mi wypłatę i zbierałem sobie dalej, później zleciłem wypłatę na skrilla Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - marcin0409 - 14-07-2014 20:50

(14-07-2014 20:39)ZawszeZa napisał(a):  Może jesteś zbyt miły dla supportu Big Grin ja pisałem wcześniej gdy zaczynałem , zleciłem wypłatę na egopay i miałem on hold więc napisałem do nich że jak dla mnie to złodziejstwo że muszę na początku wpłacać Big Grin Wycofali mi wypłatę i zbierałem sobie dalej, później zleciłem wypłatę na skrilla Wink

Wybacz , ale już 3 raz w chu.... nie dam się zrobić , pisałem już o tym i napisze jeszcze raz . Wpłaciłem 6$ z PayPal , niepotrzebnie , wpłaciłem 39$ z Blockchain tez mi nie zapłacili , Skrill-a nie uruchomię choćby obiecywali mi reklamy za 0.50$ .... Dla mnie ta strona podjeżdża scamem , admin robi co chce , nie wywiązuje się z umowy.....

Już zakończyłem klikanie na tym buxie , próbuję wypłacic to co mam i tyle mnie tu widzieli .......


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 14-07-2014 21:25

Już pomijając taki drobny szczegół że co dzień coś nowego oczywiście in minus, zjeżdżanie ze stawkami, wycofanie możliwości przelewania na purchase, brak możliwości upgrade konta z tych środków itd itd. Nie wspomnę o paypalu. Ale oczywiście wszystko ma swoje plusy bo za każdą wypłatę i potem wpłatę chociażby na purchase sowita prowizja. Dla mnie co chwila zjeżdżanie ze stawkami jest niepoważne mógł sobie gościu na początku to przemyśleć ale zrobił to celowo żeby nałapać jeleni a potem robić ich w balona. To samo z paypalem.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 14-07-2014 21:42

Dopoki jest - to klikam Smile pierwszą wypłatę dostałem i jestem na zero Wink To, ze troche czasu co dzien poswięce to nic wielkiego Wink Jesli okaze sie scamem - plakac nie bede, natomiast jesli nie... to juz "zarabiam miliony";p