Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Von Shekelsberg - 13-07-2014 15:45

(13-07-2014 15:08)xardas1020 napisał(a):  
(13-07-2014 12:57)chawerut napisał(a):  I z tego co czytałam, musi być zweryfikowany adres domowy aby wypłacić, to prawda?
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

by wypłacać ze skrill musisz mieć zweryfikowany adres ( następne weryfikacje co zwiększają limit odbioru kasy nie są na start niezbędne)
zamawiasz wysyłkę listu z kodem który po otrzymaniu w odpowiednim miejscu na swoim koncie skrill musisz wprowadzić


dla tych co chcą mieć szybki dostęp do kasy z konta skrill i nie płacić prowizji przy każdej wypłacie dobrym rozwiązaniem jest karta skrill ( kosztuje 20 e na rok) i wtedy bez prowizji wypłacasz kasę z konta skrill w bankomacie, płacisz w sklepie za zakupy

W regulaminie czy gdzieś tam jest napisane "Jednak może wystąpić potrzeba weryfikacji w przypadku wysyłania lub wypłacania pieniędzy." Czyli jednak może da się wypłacić bez weryfikacji. No a adres weryfikuje się poprzez przesłanie skanu rachunku za gaz Tongue albo wyciągu z banku, trochę lipa dla tych co nie mieszkają "na swoim" .
A i karta kosztuje 10 EUR a nie 20. I w sumie jest ktoś kto z niej korzysta i mógłby się podzielić wrażeniami?


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 13-07-2014 15:48

Co do tej karty to jest chyba troche inaczej, 10 euro oplaty i 1,80 euro za wyplate z bankomatow + 2,5% za przewalutowanie. Chyba, ze cos zle patrze Tongue


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - xardas1020 - 13-07-2014 15:50

(13-07-2014 15:45)Von Shekelsberg napisał(a):  
(13-07-2014 15:08)xardas1020 napisał(a):  
(13-07-2014 12:57)chawerut napisał(a):  I z tego co czytałam, musi być zweryfikowany adres domowy aby wypłacić, to prawda?
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

by wypłacać ze skrill musisz mieć zweryfikowany adres ( następne weryfikacje co zwiększają limit odbioru kasy nie są na start niezbędne)
zamawiasz wysyłkę listu z kodem który po otrzymaniu w odpowiednim miejscu na swoim koncie skrill musisz wprowadzić


dla tych co chcą mieć szybki dostęp do kasy z konta skrill i nie płacić prowizji przy każdej wypłacie dobrym rozwiązaniem jest karta skrill ( kosztuje 20 e na rok) i wtedy bez prowizji wypłacasz kasę z konta skrill w bankomacie, płacisz w sklepie za zakupy

W regulaminie czy gdzieś tam jest napisane "Jednak może wystąpić potrzeba weryfikacji w przypadku wysyłania lub wypłacania pieniędzy." Czyli jednak może da się wypłacić bez weryfikacji. No a adres weryfikuje się poprzez przesłanie skanu rachunku za gaz Tongue albo wyciągu z banku, trochę lipa dla tych co nie mieszkają "na swoim" .
A i karta kosztuje 10 EUR a nie 20. I w sumie jest ktoś kto z niej korzysta i mógłby się podzielić wrażeniami?

no to się pozmieniało - kilka lat temu był list
korzystam bodajże 7 rok, karta jak karta normalna do konta bankowego
masz kasę na koncie skrill to odwiedzasz ścianę płaczu, albo w sklepach płacisz
była 20 e jeszcze w tamtym roku, może obniżyli ale to dopiero w grudniu zobaczę jak pobiorę opłatę ile sobie skroją


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 13-07-2014 15:52

Tak, za każdą transakcję jest oplata, a roczna 10€ Smile
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - xardas1020 - 13-07-2014 15:53

(13-07-2014 15:48)Arathron napisał(a):  Co do tej karty to jest chyba troche inaczej, 10 euro oplaty i 1,80 euro za wyplate z bankomatow + 2,5% za przewalutowanie. Chyba, ze cos zle patrze Tongue

opłatę masz stałą raz w roku (w tamtym wzięli jak w każdym 20 e, nie wiem ile w tym)
jeśli konto skrill masz w zł to opłatę przewalutowania masz w chwili gdy spływa ci e czy $ i przeliczają ci na pln
za płacenie i wypłaty ja nie płacę nic


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 14-07-2014 11:25

Witam.
Dostałem wczoraj wypłatę, niestety dopiero dzisiaj wrzucam dowód.
[Obrazek: P3lQuxB.png]

Czekałem równo tydzień.

Nie da się może w jakiś sposób zmienić waluty na koncie z euro na dolary? Wiem, że na PayPal jest taka opcja.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Von Shekelsberg - 14-07-2014 12:46

Niestety się nie da, też mam ten problem. Możesz pisać do supportu i wygląda to tak, że usuwają ci konto i musisz założyć nowe na nowy adres email, nie wiem jak z resztą danych. No jeszcze możesz mieć konto vip, na którym można mieć dwa rachunki.


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 14-07-2014 13:04

Dla jednego ptcircle raczej nie warto. W sumie nie wiadomo jak długo jeszcze on będzie


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Toniro - 14-07-2014 14:44

Ja zamknęłam konto i napisałam do supportu żeby otworzyli je na nowo ale z inną walutą. Zrobili to, ale w mailu napisali że było to możliwe tylko dlatego że moja historia transakcji była pusta. Nie wiem jak to wygląda na koncie na którym jakieś transakcje były wykonywane. Możesz napisać do supportu i spytać Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant na skrill! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 14-07-2014 16:16

Dajcie sobie spokój z tym scamem. Znowu obniżony dzienny poziom na Hydrogenie do ~ 0,6 $ jeszcze z tydzień i będzie 0,1