Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 11-07-2014 21:59

Nie wyplacalam jeszcze na konto w banku, bo jestem niepełnoletnia :o
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 11-07-2014 22:17

Zawsze mozna zalozyc rachunek walutowy w banku Tongue i samemu w odpowiedniej chwili przerzucac Tongue za cala kase dokupilem referrali, do konca Hydrogena pozbieram kase, przeleje i doplace do kolejnego upgrade Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Von Shekelsberg - 12-07-2014 12:11

Wypłata zlecona wczoraj o 23:30, to czekamy.


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Toniro - 12-07-2014 17:03

Chciałabym wpłacić te 6$ na upgrade konta żeby móc wypłacić 13$ które już się uzbierało i zacząć zarabiać większe sumy na tym ptc. Specjalnie do tego założyłam konto na skrill i tu mam pytanie:

Jest potrzebna weryfikacja konta skrill żeby móc wpłacić te 6$ czy obejdzie się bez tego?
I czy weryfikacja i tak będzie musiała być żeby móc potem wypłacić na konto bankowe?


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Von Shekelsberg - 12-07-2014 17:33

Wpłacić i zrobić upgrade możesz spokojnie bez weryfikacji. Wypłaty na konto bankowe jeszcze nie robiłem ale z tego co widzę to bez weryfikacji są jakieś ograniczenia (wysyłanie/przyjmowanie pieniędzy do 2500 EUR). Myślę, że jak bym chciał to mógłbym wypłacić na konto ale czekam aż się więcej uzbiera.


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 12-07-2014 17:42

Nie opłaca się wypłacać małych kwot bo za wypłatę trzeba zapłacić 12 czy 14 zł


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 12-07-2014 21:21

(12-07-2014 17:42)domell napisał(a):  Nie opłaca się wypłacać małych kwot bo za wypłatę trzeba zapłacić 12 czy 14 zł

Dokładnie 12.22 zł


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 13-07-2014 12:57

I z tego co czytałam, musi być zweryfikowany adres domowy aby wypłacić, to prawda?
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 13-07-2014 13:49

(13-07-2014 12:57)chawerut napisał(a):  I z tego co czytałam, musi być zweryfikowany adres domowy aby wypłacić, to prawda?
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

Tego nie wiem, ja mam wpisany prawdziwy adres .


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - xardas1020 - 13-07-2014 15:08

(13-07-2014 12:57)chawerut napisał(a):  I z tego co czytałam, musi być zweryfikowany adres domowy aby wypłacić, to prawda?
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

by wypłacać ze skrill musisz mieć zweryfikowany adres ( następne weryfikacje co zwiększają limit odbioru kasy nie są na start niezbędne)
zamawiasz wysyłkę listu z kodem który po otrzymaniu w odpowiednim miejscu na swoim koncie skrill musisz wprowadzić


dla tych co chcą mieć szybki dostęp do kasy z konta skrill i nie płacić prowizji przy każdej wypłacie dobrym rozwiązaniem jest karta skrill ( kosztuje 20 e na rok) i wtedy bez prowizji wypłacasz kasę z konta skrill w bankomacie, płacisz w sklepie za zakupy