Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Von Shekelsberg - 11-07-2014 14:14

Ja dzisiaj zlecam drugą wypłatę i zobaczymy. Pewnie poczekam jeszcze do trzeciej i dopiero wtedy wskoczę na Deuterium. Akurat się obejdzie bez dodatkowego wkładu. Ten Skrill to jednak boli (sama nazwa kojarzy mi się z przesadnym tyraniem ludzi na kasę, nie wiem czemu Undecided ) jeszcze przez przypadek mam go w juro i tracę podwójnie na przewalutowaniach Huh .
Za 5 dni startuje takie coś: http://www.btccircle.com/?ref=vonszekelsberg tylko w btc więc może bez złodziejskiego skrilla sie obejdzie.
i oczywiście: http://www.btccircle.com


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 11-07-2014 14:35

@Von Shekelsberg: A masz max RR?


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Von Shekelsberg - 11-07-2014 14:50

Tak, mam.


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 11-07-2014 17:22

[Obrazek: miliony.jpg]


Hurraa doszła wypłata! Big Grin Leci teraz na RR Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 11-07-2014 17:43

(11-07-2014 17:22)Arathron napisał(a):  [Obrazek: miliony.jpg]


Hurraa doszła wypłata! Big Grin Leci teraz na RR Wink

Ile czasu czekałeś od zlecenia ? Big Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Migland - 11-07-2014 19:06

Kolejna wpłata tym razem na Skrill zlecona 07/06 otrzymana dzisiaj. Program płaci i biadolenie że nie itp. to jedna wielka bzdura.


[Obrazek: dowod.jpg]


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 11-07-2014 20:15

(11-07-2014 19:06)Migland napisał(a):  Kolejna wpłata tym razem na Skrill zlecona 07/06 otrzymana dzisiaj. Program płaci i biadolenie że nie itp. to jedna wielka bzdura.


[Obrazek: dowod.jpg]

Gz Big Grin czekam na swoją , wczoraj zlecona. Szkoda tylko że skrill takie prowizje ma. Dolca przeliczają na 3.15zł przy wpłacie , o wypłacie na konto już nie wspominam nawet..


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 11-07-2014 20:54

Wazne ze placa, i najszybciej na skrill Smile tez mam zlecona wyplate 50$ wrzuce screen jak dojdzie Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 11-07-2014 21:49

Ja zrobiłam sobie konto w dolarach i nic nie przelicza Smile tak chyba najlepiej zrobić Big Grin
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 11-07-2014 21:58

(11-07-2014 21:49)chawerut napisał(a):  Ja zrobiłam sobie konto w dolarach i nic nie przelicza Smile tak chyba najlepiej zrobić Big Grin
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

Później wypłacasz w $ na konto i bank przelicza tak ?