Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 10-07-2014 22:34

Kombinatorstwo z dnia na dzień coraz lepsze.


Odp: RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 10-07-2014 22:37

(10-07-2014 22:34)domell napisał(a):  Już w ogóle nie ma reklam za 0,07. Teraz największe są po 0,03 60 sek. Ale kombinatorstwo z dnia na dzień coraz lepsze.
Ja mam cały czas po 0,07 i doszły mi 4 nowe. Może po prostu skończyło Ci się ulepszenie konta.

Wysłane z mojego Samsung Galaxy S4 za pomocą Tapatalk


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 10-07-2014 23:14

Już się pojawiły chyba 5 czy 6 szt. nie wiem o co chodzi. Może znowu coś kombinują i zaraz się okaże że max będzie za 0.3


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 10-07-2014 23:16

Ja dzisiaj miałam tez tylko 4 za 0.07$. A jeśli o RR chodzi, to rzeczywiście - blisko polowa nie kliknela Smile
Edit: rzeczywiście, po zresetowaniu jest juz 6 za 0.07$, no i na górze dzienny zysk wzrósł do 0.8$ Big Grin


Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 11-07-2014 07:43

Co do klikajacych - brak zastrzeżeń 20/20 klika dzien w dzien, zaden nie zrobil przerwy Smile
Co do reklam - fakt obnizyli troche, wczoraj za reklamy mozna bylo uzyskac $0.71, dzis $0.82 Wink
Co do jego wyjazdu.. cholera nie mogl mi najpierw wyplacic a pozniej jechac? Big Grin jak zobacze wyplate na swoim Skrillu to chetniej wplace wiecej kasy Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 11-07-2014 09:17

Wypłata na skrill zlecona dzisiaj. Zobaczymy kiedy dojedzie Smile
Zastanawiam się czy nie przedłużyć dalej hydrogen'a na kolejny miesiąc jak wypłaci i zbierać na poziom wyżej Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 11-07-2014 11:25

(11-07-2014 09:17)pepe67 napisał(a):  Wypłata na skrill zlecona dzisiaj. Zobaczymy kiedy dojedzie Smile
Zastanawiam się czy nie przedłużyć dalej hydrogen'a na kolejny miesiąc jak wypłaci i zbierać na poziom wyżej Smile


Też o tym myślałem. Minusem tylko jest to że nie można być w PTCircle niczego pewnym a szkoda byłoby zainwestować i nic później nie wyjąć .


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Nju - 11-07-2014 11:31

mi usuneli konto


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 11-07-2014 11:41

Ja nadal czekam Wink jak dojdzie to zainwestuje w RR, po dobiciu do max RR robie upgrade


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 11-07-2014 12:02

Ja chce zrobić tak jak @Arathron Big Grin nie oplaca się wcześniej przechodzić na wyższe, jak nie ma się RR, przynajmniej ja tak uwazam Big Grin
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk