Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Santos - 09-07-2014 23:17

wam tez zabrali te reklamy za 0,07?


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - cloud14 - 09-07-2014 23:20

(09-07-2014 23:17)Santos napisał(a):  wam tez zabrali te reklamy za 0,07?

Może nie wszystkie ,ale większość tak nie wiem właśnie dlaczego ...


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Santos - 09-07-2014 23:21

ja mam tylko 4...


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - cloud14 - 10-07-2014 00:04

Nie mogę zlecić 1szej wypłaty muszę pierw przedłużyć konto ,aby coś wypłacić ,a nie mam żadnych środków na koncie nie wiem co mam zrobić pomóżcie Sad


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Toniro - 10-07-2014 02:54

Zauważyłam że reklamy bez zalogowania się są jak wcześniej(ok 30 tych najdroższych), ale po zalogowaniu się jest ich ograniczona ilość (4 na koncie standard). Może teraz ilość lepszych reklam zależy od członkostwa? Czy osoby na wyższym członkostwie mogą się wypowiedzieć ile mają tych lepszych reklam? Big Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 10-07-2014 03:44

(10-07-2014 02:54)Toniro napisał(a):  Zauważyłam że reklamy bez zalogowania się są jak wcześniej(ok 30 tych najdroższych), ale po zalogowaniu się jest ich ograniczona ilość (4 na koncie standard). Może teraz ilość lepszych reklam zależy od członkostwa? Czy osoby na wyższym członkostwie mogą się wypowiedzieć ile mają tych lepszych reklam? Big Grin

Mam Hydrogena i tylko 4 za 0.07$


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 10-07-2014 06:49

Reklamy zostały ograniczone - niestety Wink Poprawnie wyklikane - najwyzsze wartosci dadzą dziennie na Hydrogenie $0.71 Smile Admin opisał to 2 miesiace temu na forum.. szkoda, ale i tak nie jest zle Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 10-07-2014 07:11

(10-07-2014 06:49)Arathron napisał(a):  Reklamy zostały ograniczone - niestety Wink Poprawnie wyklikane - najwyzsze wartosci dadzą dziennie na Hydrogenie $0.71 Smile Admin opisał to 2 miesiace temu na forum.. szkoda, ale i tak nie jest zle Smile

Nie jest źle ale chyba zaczyna brakować im hajsu Big Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 10-07-2014 07:38

Nie wiem jak wygladaja z hajsem, ale te zmiany byly zapowiedziane z duzym wyprzedzeniem Tongue wiec tu chyba nie o hajs chodzi Tongue


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - infokasa - 10-07-2014 09:04

Pomyłka proszę o wykasowanie posta