Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 08-07-2014 15:19

Chyba jednak obawy co do ilości reklam za maksymalna sumę się spełniają... Teraz już są tylko 4 reklamy. Nie wiem czy się skończyły, czy co, ale jak na ten moment to nie ma w ogóle większości reklam właśnie z najwyższej stawki, które były jeszcze rano.
Może się skończyły. Dlatego zaczekam z dalszym klikaniem...
Oby wróciłySad


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 08-07-2014 15:49

@UncleDave, moja wyplata idzie jak narazie 1.5 dnia Tongue

@pepe67 - to nic strasznego Tongue aktualizują liste reklam Smile reklamy wrocąSmile


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 08-07-2014 16:24

@Arathon: OK, więc wstrzymuję się z klikaniem na ten moment

EDIT: Jak długo idzie kasa na SKRILL zwykłym przelewem? Na stronie niby 2-3 dni, a jakie wy mieliście terminy? (chciałem oszczędzić, to sobie poczekam pewnie...)


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kariolmax - 08-07-2014 17:20

Czy tylko ja mam takie coś: Invalid login combination.
Logowałem się ostatnio tydzień temu ale nie klikałem reklam już z miesiąc.


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 08-07-2014 17:34

I dylemat, czy klikać tańsze reklamy, czy czekać... :/


haha, @pepe67 , @Arathon , coś nie wydaje mi się, żeby szybko wróciły - wchodząc do "View Ads" zmieniły się podliczenia dla poszczególnych kont Wink zrobili nas w konia Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 08-07-2014 18:11

Mówiłem że to syf i szkoda tam wpłacać złamanego centa


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kodzio0 - 08-07-2014 18:28

Ktoś wie co właściwie daje oglądanie virool videos??

Nigdzie nic nie ma wyjaśnione poza zdobyciem Virool coina. Gdzie można zobaczyć ile się ich ma? Co on daje??


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 08-07-2014 18:40

(08-07-2014 18:28)kodzio0 napisał(a):  Ktoś wie co właściwie daje oglądanie virool videos??

Nigdzie nic nie ma wyjaśnione poza zdobyciem Virool coina. Gdzie można zobaczyć ile się ich ma? Co on daje??

Dzisiaj o to pytałem, więc poczytaj stronę wcześniej w sumie.
Na razie nikt nie wie, a video chyba w fazie testowej są.

Przeglądam teraz dowody wypłat i wczoraj polak dostał ( mistrzal ) i są już dowody wypłat z dzisiaj, więc czy ja wiem czy się nie opłaca wpłacać? Tym bardziej, że mimo wszystko na Hydrogenie dziennie z własnych klików zarabia się ponad 0,7$, a dodatkowo poleceni.

Wiadomo, mniej, ale to i tak znośna suma na jeden dzień samotnego zbierania.


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 08-07-2014 19:20

No tak, nie jest źle Wink ja mam sporo RR więc koło dolara mam dziennie, a jeszcze drugie konto też mam więc na jednym dolar, drugie 0.7, nie jest źle Big Grin a wypłacać wypłacają Smile trochę dłużej się pozbiera, ale w końcu się uzbiera Big Grin wpłaciłam na dwa konta 6$ i nadal jestem na plusie 10$ Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 08-07-2014 19:33

@pepe67: Nie mam pojecia ile idzie, pewnie standard - 2-3 dni Tongue
@kariolmax: A nie logujesz sie czasem dwoma haslami przez przypadek?Tongue
@chawerut: wrócą, wrócą Smile nawet jak zamiast $1 bedzie $0.7 to i tak nie jest zle.. Smile
@kodzio0: o Virool Videos jak narazie cisza Tongue wiem więcej, że nie są dostepne dla wszystkich krajów Wink