Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - prymul1 - 07-07-2014 20:47

Da się teraz przelać pieniądze z "Account balance" na "Purchase balance"? Bo aktualnie nie widzę takiej opcji Angry


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 07-07-2014 20:52

No rzeczywiście. To nie wiem kto będzie korzystał z tego badziewia. Ale odpowiedź jest prosta. Przycięcie kasiorki na prowizji raz za ewentualną wypłatę i drugi raz za ewentualną wpłatę z powrotem Rolleyes Kombinacje na maxa. Ani konta nie można z tego podwyższyć ani reklam wykupić czy refów. Długiej żywotności już mu nie wróżę. Zaraz pewnie znowu coś ciekawego będzie żeby za każdym razem wpłacać jak chcesz wypłacić beka


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 07-07-2014 21:16

@Arathorn
Instant w takim razie nigdy nie będzie, bo dziennie wypłacą 500 oczekujących, a dojdzie kolejne 1000...

Myślałem, że ludzie masowo będą przechodzić na skrilla, ale nadal na ego najwięcej wypłat. I weź tu czekaj około miesiąca -.-


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - prymul1 - 07-07-2014 21:30

Jeśli nie da się wykupić reklamy za zarobki to najwyższa pora zakończyć współpracę z tym buxem.
Do autora tematu, zmień nagłówek, bo nikt nigdy wypłaty instant z tego buxa nie dostał pokerface
A obok płaci napisz "wybiórczo".


Odp: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - dareo0045 - 07-07-2014 21:38

Przeginają na maxa.Klikaj w reklamy a jak chcesz wyplacic pierwszą wypłate 6$ to wpłać najpierw te 6$.Gdzie tu sens.Eehhh

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - cloud14 - 07-07-2014 21:46

Jak na razie mam ponad 22$ konto hydro konczy mi sie 27 lipca mam zamiar przedluzyc i wykupic jeszcze 3 poleconych do 50 a jakie polecacie konto bankowe bo na paypal nie mozna wplacac ??


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 07-07-2014 22:36

Transfer z Account Balance na Purchase Balance dostepny jest dla konta Deuterium (min. transfer 20$) i Tritium (min. transfer 30$), Hydrogen niestety musi przemeczyć się z wypłatami i ponownymi wpłatami :/

Co do wypłat instant to niestety nic więcej sam nie mogę powiedzieć bo po prostu nie wiem, sam czekam, aż będzie to możliwe Smile Jednak 1-3 dni nie jest to jakis straszny czas, po przejsciu na Deuterium zamierzam reinwestowac srodki przynajmniej przez pewien okres czasu Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 08-07-2014 08:07

Dzisiaj chyba trochę przemieszali reklamy z tego co widzę. Najwyższe stawki już nie są na samym dole, więc uwaga!

BTW. Ostatnio pojawiła się nowa droga zarabiania: Virool Video, tylko gdzie lądują te CoinCirle za oglądanie filmu i jak je wymienić?


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arathron - 08-07-2014 08:50

Taak, przemieszali Tongue i w pierwszej chwili pomyślałem, że spełniły się moje obawy, ale przeleciałem po stronie jeszcze raz i jest ok Smile

Niby się pojawiło Virool Video, ale chyba tylko dla testu Wink Filmiki jeszcze nie do konca dzialaja (a przynajmniej u mnie nie wszsystkie - jest ich od 1-3 Wink ), zalozylem temat na forum ale usuneli, wiec narazie czekam Wink


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - UncleDave - 08-07-2014 13:04

Zlecilem wypłate na skrill zobaczymy ile idzie Smile