Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 05-07-2014 09:01

(04-07-2014 17:36)kamylo napisał(a):  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74a6b6fd57f631c4.html

Polecam i pozdrawiam Jerk2 zlecone 1. po 22. Kolejne 23$ czekają na wypłatę Lol

Wpłacałeś 6$, czy robiłeś upgrade konta za 6$?


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 05-07-2014 09:29

Zrobiłem upgrade konta.

Skoro można mieć 2 konta na jednym IP, to mogę zrobić drugie konto na Skrill i wpłacić kasę z niego na drugie konto PTCircle, a potem normalnie wypłacać ?


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - bastek8809 - 05-07-2014 16:35

Trzeba coś płacić teraz za rejestracje w tym programie?


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 05-07-2014 16:42

Za rejestracje nie, ale jeżeli chcesz cokolwiek wypłacić, musisz wpłacić co najmniej 6$ i to najlepiej ze Skrilla.


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kodzio0 - 05-07-2014 17:16

(05-07-2014 16:42)Zincuable napisał(a):  Za rejestracje nie, ale jeżeli chcesz cokolwiek wypłacić, musisz wpłacić co najmniej 6$ i to najlepiej ze Skrilla.

Ok niech mi ktoś to rozjaśni...

Mam w tym momencie 10$ na koncie.
Czekam na aktywację ze skrilla żeby tam przelać kasę.
Rozumiem że 1 wypłatę mogę wykonać zanim cokolwiek wpłacę.
Czy jeżeli później wykorzystam 6$ z przelanych wcześniej 10$ (-prowizja) na upgrade konta to bedę mógł później normalnie wypłacać czy dodatkowo będę musiał wpłacić jeszcze 6$ na Purchase balance?


Odp: RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 05-07-2014 17:29

(05-07-2014 17:16)kodzio0 napisał(a):  
(05-07-2014 16:42)Zincuable napisał(a):  Za rejestracje nie, ale jeżeli chcesz cokolwiek wypłacić, musisz wpłacić co najmniej 6$ i to najlepiej ze Skrilla.

Ok niech mi ktoś to rozjaśni...

Mam w tym momencie 10$ na koncie.
Czekam na aktywację ze skrilla żeby tam przelać kasę.
Rozumiem że 1 wypłatę mogę wykonać zanim cokolwiek wpłacę.
Czy jeżeli później wykorzystam 6$ z przelanych wcześniej 10$ (-prowizja) na upgrade konta to bedę mógł później normalnie wypłacać czy dodatkowo będę musiał wpłacić jeszcze 6$ na Purchase balance?
Już Ci rozjaśniam.
Wypłatę możesz wykonać dopiero, kiedy wpłacisz co najmniej 6$.
Możesz albo zupgreadować konto, albo dodać 6$ na poleconych. W obydwu przypadkach powinno zaliczyć. (Mi zaliczyło za upgrade)
Później kiedy już wypłacisz, to możesz wykorzystać te pieniądze jak chcesz (np. Na przedłużenie upgrade'u konta albo na poleconych).
Pozdrawiam Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kodzio0 - 05-07-2014 17:48

(05-07-2014 17:29)Zincuable napisał(a):  
(05-07-2014 17:16)kodzio0 napisał(a):  
(05-07-2014 16:42)Zincuable napisał(a):  Za rejestracje nie, ale jeżeli chcesz cokolwiek wypłacić, musisz wpłacić co najmniej 6$ i to najlepiej ze Skrilla.

Ok niech mi ktoś to rozjaśni...

Mam w tym momencie 10$ na koncie.
Czekam na aktywację ze skrilla żeby tam przelać kasę.
Rozumiem że 1 wypłatę mogę wykonać zanim cokolwiek wpłacę.
Czy jeżeli później wykorzystam 6$ z przelanych wcześniej 10$ (-prowizja) na upgrade konta to bedę mógł później normalnie wypłacać czy dodatkowo będę musiał wpłacić jeszcze 6$ na Purchase balance?
Już Ci rozjaśniam.
Wypłatę możesz wykonać dopiero, kiedy wpłacisz co najmniej 6$.
Możesz albo zupgreadować konto, albo dodać 6$ na poleconych. W obydwu przypadkach powinno zaliczyć. (Mi zaliczyło za upgrade)
Później kiedy już wypłacisz, to możesz wykorzystać te pieniądze jak chcesz (np. Na przedłużenie upgrade'u konta albo na poleconych).
Pozdrawiam Smile

Hmm jestem prawie pewien że podczas zakładania konta było napisane że bez doładowywania konta można wypłacać pieniądze ale tylko raz. Później już trzeba zapłacić min 6$.
Coś się zmieniło od tamtego czasu??


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 05-07-2014 17:51

Tak, zmieniło się. Teraz jeżeli chcesz cokolwiek wypłacić, musisz wpłacić co najmniej 6$. Na stronie głównej jest nawet wzmianka, że proszą, aby nie dołączać jeżeli nie chcesz wydać 6$.


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - bastek8809 - 05-07-2014 19:13

(05-07-2014 17:51)Zincuable napisał(a):  Tak, zmieniło się. Teraz jeżeli chcesz cokolwiek wypłacić, musisz wpłacić co najmniej 6$. Na stronie głównej jest nawet wzmianka, że proszą, aby nie dołączać jeżeli nie chcesz wydać 6$.

I teraz tak za kazdym razem jak chce sie wyplacic to trzeba te 6$ wplacac?


Odp: RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 05-07-2014 19:14

(05-07-2014 19:13)bastek8809 napisał(a):  
(05-07-2014 17:51)Zincuable napisał(a):  Tak, zmieniło się. Teraz jeżeli chcesz cokolwiek wypłacić, musisz wpłacić co najmniej 6$. Na stronie głównej jest nawet wzmianka, że proszą, aby nie dołączać jeżeli nie chcesz wydać 6$.

I teraz tak za kazdym razem jak chce sie wyplacic to trzeba te 6$ wplacac?
Wystarczy jednorazowo wpłacić co najmniej 6$ Smile