Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 03-07-2014 13:09

Czyli na ten moment nie warto nawet wpłacać tych 6$ na aktywację konta i miesięczny upgrade?


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 03-07-2014 13:22

Robicie problem gdzie go nie ma... Xardas kilkasz wgl w Ptcircle czy tylko zniechecasz ludzi sam nie bedac czlonkiem ?

PTCircle płaci regularnie. Ostatnią wypłatę na Skrill dostałem w niecale 48h.

Zarejestrowałem sie jak jescze członkowstwo było darmowe.

Teraz nawet jesli zainwestujecie 6$ co jest smiesznie małą kwotą to mozecie wyviągać 40$ miesięcznie czyli 34$ na czysto. Zaden bux wam tyle nie da!

Na wyzszych kontach zarabia się odpowiednio 60$ na Deuterium i 300$ na Tritinum na czysto! miesiecznie!

Więc biorąc pod uwagę inwestycje 6$ .... sami sobie to oszacujcie Wink


Odp: RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 03-07-2014 13:25

(03-07-2014 13:22)zarabiajsam napisał(a):  Robicie problem gdzie go nie ma... Xardas kilkasz wgl w Ptcircle czy tylko zniechecasz ludzi sam nie bedac czlonkiem ?

PTCircle płaci regularnie. Ostatnią wypłatę na Skrill dostałem w niecale 48h.

Zarejestrowałem sie jak jescze członkowstwo było darmowe.

Teraz nawet jesli zainwestujecie 6$ co jest smiesznie małą kwotą to mozecie wyviągać 40$ miesięcznie czyli 34$ na czysto. Zaden bux wam tyle nie da!

Na wyzszych kontach zarabia się odpowiednio 60$ na Deuterium i 300$ na Tritinum na czysto! miesiecznie!

Więc biorąc pod uwagę inwestycje 6$ .... sami sobie to oszacujcie Wink
Nareszcie ktoś powiedział prawdę. W pełni się zgadzam. A wy dalej marudźcie na forum i płaczcie, że strona to scam...


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 03-07-2014 13:44

Nie no, ja nie płaczę. Założyłem tam konto w niedzielę i już mam 5$ z własnych klików i klików RR, które wykupuję dzięki AdGrid. W żadnym buxie tyle nie zarobiłem w tak krótkim czasie Smile

Czyli jak założe konto na Skrill, to wystarczy, że kupię upgrade konta i weryfikacja przejdzie, czy muszę najpierw wpłacić 6$ na weryfikację, a potem dopiero kolejne 6$ na upgrade? Czy jak to wygląda aktualnie? Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - xardas1020 - 03-07-2014 13:50

(03-07-2014 13:22)zarabiajsam napisał(a):  Robicie problem gdzie go nie ma... Xardas kilkasz wgl w Ptcircle czy tylko zniechecasz ludzi sam nie bedac czlonkiem ?



Teraz nawet jesli zainwestujecie 6$ co jest smiesznie małą kwotą to mozecie wyviągać 40$ miesięcznie czyli 34$ na czysto. Zaden bux wam tyle nie da!

nie tracę czasu na badziewia takie jak to
tak dostajesz 34 i to jest finito co wyciągniesz z tego przy inwest 6
wolałem zainwestować 120 w probux, na czysto mam na chwilę obecną 100-120$ miesięcznie
ty w rok zainwestujesz o ile scam będzie istniał 72$, wyciągniesz 400 z ogonkiem a ja mam to w 4 miechy, więc ty 8 jesteś w plecy a ja w tym czasie zarobię znacznie więcej bo zarobki idą w górę wraz na dłużej przedłużonymi rr
i na czym kto lepiej pod względem zarobków wychodzi ?
ty w badziewiastym SCAMIE, czy ja w porządnym bux


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 03-07-2014 13:51

Jak płaci w ciągu 48 h to niech ktoś to potwierdzi oprócz Ciebie bo jak na razie to widzę że większość dostała po paru tygodniach albo czeka dalej. Każdy niech sobie robi jak uważa jego sprawa. Ja nikomu nic nie odradzam piszę wyłącznie w swoim imieniu. Dla mnie na kilometr śmierdzi brak paypala i to wystarczy.


Odp: RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 03-07-2014 13:53

(03-07-2014 13:50)xardas1020 napisał(a):  
(03-07-2014 13:22)zarabiajsam napisał(a):  Robicie problem gdzie go nie ma... Xardas kilkasz wgl w Ptcircle czy tylko zniechecasz ludzi sam nie bedac czlonkiem ?



Teraz nawet jesli zainwestujecie 6$ co jest smiesznie małą kwotą to mozecie wyviągać 40$ miesięcznie czyli 34$ na czysto. Zaden bux wam tyle nie da!

nie tracę czasu na badziewia takie jak to
tak dostajesz 34 i to jest finito co wyciągniesz z tego przy inwest 6
wolałem zainwestować 120 w probux, na czysto mam na chwilę obecną 100-120$ miesięcznie
ty w rok zainwestujesz o ile scam będzie istniał 72$, wyciągniesz 400 z ogonkiem a ja mam to w 4 miechy, więc ty 8 jesteś w plecy a ja w tym czasie zarobię znacznie więcej bo zarobki idą w górę wraz na dłużej przedłużonymi rr
i na czym kto lepiej pod względem zarobków wychodzi ?
ty w badziewiastym SCAMIE, czy ja w porządnym bux
W takim razie po co się tutaj udzielasz?
Skoro nie interesuje Cię ten bux, po prostu go olej i zostaw te pieniądze nam.


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - xardas1020 - 03-07-2014 13:57

(03-07-2014 13:53)Zincuable napisał(a):  
(03-07-2014 13:50)xardas1020 napisał(a):  
(03-07-2014 13:22)zarabiajsam napisał(a):  Robicie problem gdzie go nie ma... Xardas kilkasz wgl w Ptcircle czy tylko zniechecasz ludzi sam nie bedac czlonkiem ?



Teraz nawet jesli zainwestujecie 6$ co jest smiesznie małą kwotą to mozecie wyviągać 40$ miesięcznie czyli 34$ na czysto. Zaden bux wam tyle nie da!

nie tracę czasu na badziewia takie jak to
tak dostajesz 34 i to jest finito co wyciągniesz z tego przy inwest 6
wolałem zainwestować 120 w probux, na czysto mam na chwilę obecną 100-120$ miesięcznie
ty w rok zainwestujesz o ile scam będzie istniał 72$, wyciągniesz 400 z ogonkiem a ja mam to w 4 miechy, więc ty 8 jesteś w plecy a ja w tym czasie zarobię znacznie więcej bo zarobki idą w górę wraz na dłużej przedłużonymi rr
i na czym kto lepiej pod względem zarobków wychodzi ?
ty w badziewiastym SCAMIE, czy ja w porządnym bux
W takim razie po co się tutaj udzielasz?
Skoro nie interesuje Cię ten bux, po prostu go olej i zostaw te pieniądze nam.

a po co jest forum ? po to by pisać
przepraszam że mam śmiałość psuć smrodek w tej śmietance wzajemnej adoracji, ale rzeczy trzeba nazywać po imieniu i tudzież to robię
34 dla ciebie to zarobek aha, bo dla mnie to tak śmieszna kwota na którą szkoda nawet peceta uruchamiać
chcesz zarabiać to zajmij się uczestnictwem w porządnych serwisach a nie takimi badziewiami bo w badziewiu nigdy nie zarobisz


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 03-07-2014 14:00

Poza tym w większości jak nie we wszystkich jest Paypal tylko tu im biedakom robią problem od m-ca. Mogli gitary nie zawracać tylko napisać jasno że nie będzie paypala to nie marnowałbym czasu.

Dostał ktoś kasę po 24 czy 48h? Słucham


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - xardas1020 - 03-07-2014 14:10

(03-07-2014 14:00)domell napisał(a):  Poza tym w większości jak nie we wszystkich jest Paypal tylko tu im biedakom robią problem od m-ca

ze SCAMAMI paypal nie współpracuje i nie obsługuje więc w tym zawarta jest cała prawda o tym badziewiu
paypal do SCAMU nie powróci