Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 30-06-2014 18:33

W chwili obecnej strona w ogóle nie działa Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - marcin0409 - 30-06-2014 20:14

Czy u Was taż zmniejszyli Bux Bonus do 0.50 $??Big Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 30-06-2014 20:18

Tak, ale teraz potrzebujesz tylko połowę tego, co było w czerwcu. Tzn. 8 reklam i 15 AdGrid.


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - marcin0409 - 30-06-2014 20:29

(30-06-2014 20:18)Zincuable napisał(a):  Tak, ale teraz potrzebujesz tylko połowę tego, co było w czerwcu. Tzn. 8 reklam i 15 AdGrid.

Nie wiem jak Ty ale ja klikam wszystkie reklamy i Progrida , wolałem jak był 1 $ /.... a tu jest tak zrobione , że niby zmniejszyli "wymogi" , ale cenę też.... założę się , że 80 % ludzi klika wszystko i tylko na tym stracili .... teraz trzeba 2 dni klikać , żeby zarobił na 1 refa://..... wyczuwam niemiłosierny smród na tej stronieBig Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - T0Tomek - 30-06-2014 21:36

Pytanie odnośnie skrilla... czy jak wpłacam z Mbanku w PLN a skrilla mam w USD to weźmie mi prowizje za przewalutowanie? Bo zastanawiam się nad wpłatą tych 6$.. ktoś jeszcze dostał kasę na skrilla?


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 30-06-2014 22:09

Tak, naliczy prowizję Smile

Ja natomiast szukam osoby, która przelałaby 25 zł na skrilla w zamian za 25 zł na Paypal... może ktoś z Was?


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 30-06-2014 22:13

Przewalutoanie po średnim kursie z tego co pamiętam dość nędznym bo od dłuższego czasu ich nie używam właśnie ze względu na te kosmiczne opłaty. A jeszcze na dole jest taki dopisek

"Naliczamy prowizję w wysokości 2,99% za przewalutowanie środków między walutami USD, GBP, EUR, CAD i PLN. 3,99% za zmianę waluty z USD, GBP, EUR, CAD i PLN na jakąkolwiek inną walutę. 4,99% za transakcje w jakiejkolwiek innej walucie."


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 01-07-2014 19:06

Zleciłem wypłatę dziś jakieś 2h temu przez Skrill i mam status pending. Gdzie te instant?


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - T0Tomek - 01-07-2014 21:29

(01-07-2014 19:06)kamylo napisał(a):  Zleciłem wypłatę dziś jakieś 2h temu przez Skrill i mam status pending. Gdzie te instant?

Cierpliwości Smile ale koniecznie daj znać jak wpłynie!


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - UncleDave - 01-07-2014 21:45

Czy działa instant dla Egopay ?