Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 30-06-2014 08:35

@arcodes
Dziwisz się, że spadło?
Do 21 wszystkie procki miały być instant, a prawda jest inna. Ja jestem tego dowodem, wypłata zlecona pół miesiąca temu(14) i dalej ani widu ani słychu. Admin leci w ciu...


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 30-06-2014 09:46

na skrill placa w ciagu 48h. Poki co radze przesiąść sie na skrill Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Najkon - 30-06-2014 09:54

(30-06-2014 09:46)zarabiajsam napisał(a):  na skrill placa w ciagu 48h. Poki co radze przesiąść sie na skrill Smile

Instant = 48h? Big Grin


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 30-06-2014 10:10

@zarabiajsam
Tylko zmiana procesora = muszę wpłacić z niego najpierw 6$.
To jest chyba jakaś pomyłka Smile
------
Egopay 639 request (oldest 22 days ago) extimated 20 days left
Wyjdzie na to, że na pier... 10$ będę czekał coś koło 2 miesięcy Smile


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 30-06-2014 10:24

Mówiłem żeby się wstrzymać bo to trochę śmierdziało od początku. Wszędzie mają paypal tylko tutaj jest jakiś problem od miesiąca czy nawet ponad.


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 30-06-2014 10:53

Jeśli anuluje wypłatę to środki trafiają na konto czy przepadają?


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Hybrid1990 - 30-06-2014 10:58

del


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 30-06-2014 11:09

Niby tak, ale po tym jaki admin ma stosunek do ludzi spodziewać się trzeba najgorszego ;>

Nawet pisałem do niego na maila, szkoda gadać Big Grin
Tylko szkoda, że tak to się wszystko ma i jedni czekają po pół miecha na 1 wypłatę, a inni w międzyczasie otrzymują ich 3-5 Sad

Jest ktoś kto otrzymał wypłatę via EgoPay? Przeniósłbym się chętnie na skrilla, ale ciężko, bo trzeba najpierw wpłacić(tj. upgrade zrobić) ;/


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 30-06-2014 12:00

I co wpłacisz i będziesz dalej czekać nie wiadomo ile? Dlatego ja nie wpłacam bo gdybym miał pewność że to sprawnie pójdzie to może i owszem. A tak wpłacę 6 $ (może nie majątek) i będę czekał miesiąc czy ile


RE: [PŁACI- wypłaty instant! ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 30-06-2014 16:52

Haha i forum zablokowali Wink ja nadal klikam i wierzę że jak wpłacę to 6$ to mi sie zwróci Big Grin czekam na odpowiedz użytkownika tego forum żeby zrobić transfer i wpłacam Wink
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk