Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 26-06-2014 13:47

(26-06-2014 12:06)rekki napisał(a):  Btw. Wczoraj w południe zleciłem wypłatę na Skrilla, jak dojdzie to wrzucę screena.

O, super, będę wdzięczna!

A ja dalej mam dylemat, czy aktualizując to konto zaliczy mi weryfikację, czy nie... Lol Głosy są podzielone i nie wiem Cool


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 26-06-2014 15:06

@chawerut
Mi automatycznie jakoś zweryfikowało konto, nawet nie wiem kiedy Big Grin
Zauważyłem dopiero jak przy nicku miałem taki zielony tick xd

Mojej wypłaty nadal nie ma :x Na razie 12dzień od zlecenia... Czekam dalej


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 26-06-2014 15:25

(26-06-2014 13:47)chawerut napisał(a):  
(26-06-2014 12:06)rekki napisał(a):  Btw. Wczoraj w południe zleciłem wypłatę na Skrilla, jak dojdzie to wrzucę screena.

O, super, będę wdzięczna!

A ja dalej mam dylemat, czy aktualizując to konto zaliczy mi weryfikację, czy nie... Lol Głosy są podzielone i nie wiem Cool

Wyklikaj AdGrid i napisz ticket . Będziesz miała pewność Smile


Odp: RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - dareo0045 - 26-06-2014 16:06

(26-06-2014 12:06)rekki napisał(a):  
(26-06-2014 10:59)dareo0045 napisał(a):  Gdzieś wyczytałem że podobno nie można klikać reklam z trupią czaszką(do not click).
Jak klikam i nadal zalicza więc jak to jest?


Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel

Hm, skoro reklama ta jest nazwana "Do not click" to raczej powinno być logiczne żeby jej nie klikać, no chyba że podstawy języka angielskiego są Ci obce Wink

Btw. Wczoraj w południe zleciłem wypłatę na Skrilla, jak dojdzie to wrzucę screena.

Po prostu nie zwracałem uwagi.Na forum przyypadkiem znalazłem info.


Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Najkon - 27-06-2014 12:51

Jak dodam 6dolarow z paypala to będe mógł wypłacać na np. skrill? Czy musze dodać ze skrilla 6$ aby zlecic wypłate?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arcodes - 27-06-2014 12:52

Niestety tylko na ten sam procesor

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 27-06-2014 13:26

Dziś na forum PTCircle znalazłam, że teraz aby wypłacić na Skrill kontu musi być zweryfikowane, to prawda? Czy ma ktoś z Was niezweryfikowanego Skrilla i wypłaca?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Najkon - 27-06-2014 13:28

Masakra, tak kombinuja na tym PTCircle żeby tylko ludzie nie wypłacili... xd


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 27-06-2014 14:02

No ale właśnie nie wiem, może chodziło o weryfikację poprzez te 6$, bo w drugim temacie już ktoś pisał, że nie trzeba. Nie wiem co robić :/ Takie wymyślanie że szok Big Grin


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - imperator123 - 27-06-2014 14:47

No ,właśnie jak jest z tym skrillem?
Bo zamierzam wpłacić ,ale nie jestem pewien.Czy na skrill są instant?