Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Gosia1994 - 25-06-2014 12:02

Hej,jestem tu nowa i komplntnie nie mam pojecia o co w tym chodzi.moglbys mi w skrocie wytlumaczyc jak tu sie zarabia?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 25-06-2014 12:15

Przeczytaj sobie pierwszy post. Zarabiasz za oglądanie reklam.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - seba274 - 25-06-2014 12:22

Wpłacałeś te 6 dolarów ?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 25-06-2014 13:42

o, gratulacje! Big Grin
ja w najbliższych dniach chcę zrobić update konta i przy okazji zlecić pierwszą wypłatę na egopay Big Grin nie wiecie, czy tam też już są instant, czy jeszcze? Wink bo nie mogę na forum znaleźć żadnych świeżych informacji na ten temat Big Grin


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 25-06-2014 13:46

(25-06-2014 11:57)zarabiajsam napisał(a):  Płacą instant Wink

zlecilem popoludniu 23.06
dzis rano wchodzę wypłata jest na Skrill !


[Obrazek: aaaasa.jpg]

W końcu jakiś wartościowy post Big Grin teraz powiedz mi jeśli możesz jaką prowizję pobiera skrill za wypłatę na bank i jaką za wpłatę z banku na skrill Smile
I jeszcze jedno , jest jakaś opłata przelewając kasę ze skrilla na PTC ?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 25-06-2014 13:47

@chawerut
Zleciłem na egopay wypłatę dokładnie 14 czerwca.
Dzisiaj jest 25 i dalej nic nie dostałem, więc podejrzewam, że instant jeszcze tutaj nie ma :/


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 25-06-2014 13:51

(25-06-2014 13:47)haha40027 napisał(a):  @chawerut
Zleciłem na egopay wypłatę dokładnie 14 czerwca.
Dzisiaj jest 25 i dalej nic nie dostałem, więc podejrzewam, że instant jeszcze tutaj nie ma :/

no właśnie, bo na stronie było, że do 14 dni, ale liczyłam, że może już się z tym uporali Smile

dziękuję za odpowiedź! Big Grin i czy mógłbyś dać znać, gdy dostaniesz wypłatę? Wink


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - rekki - 25-06-2014 14:58

Cytat:W końcu jakiś wartościowy post Big Grin teraz powiedz mi jeśli możesz jaką prowizję pobiera skrill za wypłatę na bank i jaką za wpłatę z banku na skrill Smile
I jeszcze jedno , jest jakaś opłata przelewając kasę ze skrilla na PTC ?

Ja wpłacając z banku na Skrill płaciłem 2,99% całej sumy, później wpłaciłem 6,5$ na Ptcircle (mniej nie można) z czego dostałem jakieś 5,8$, a prowizja przy wypłacie ze Skrilla do banku to z tego co dobrze zauważyłem przy 20$ to 4$ (albo 4% ;p).


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 25-06-2014 16:09

a który procesor uważacie za najkorzystniejszy jeśli chodzi o PTCircle?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Kago56 - 25-06-2014 18:30

Na moje oko to BlockChain (BTCy), na Skrillu jest dobra promocja, ale gdzie prowizja 12PLN na przelew Skrill>Bank Big Grin