Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - marcin0409 - 22-06-2014 21:05

(22-06-2014 20:50)haha40027 napisał(a):  Ja zleciłem 14 czerwca, więc też powinieneś się uzbroić w cierpliwość, bo chyba z tymi wypłatami się nie spieszą Tongue

Pożyjemy zobaczymy , ważne żeby w ogóle zapłacili Big Grin ....jeśli tak ,to spróbuję dojechać do Tritium Big Grin , wtedy będą lepsze wypłaty , ale 150 reklam wyklikać , to już niezłe wyzwanie .....


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 23-06-2014 08:56

(22-06-2014 21:05)marcin0409 napisał(a):  
(22-06-2014 20:50)haha40027 napisał(a):  Ja zleciłem 14 czerwca, więc też powinieneś się uzbroić w cierpliwość, bo chyba z tymi wypłatami się nie spieszą Tongue

Pożyjemy zobaczymy , ważne żeby w ogóle zapłacili Big Grin ....jeśli tak ,to spróbuję dojechać do Tritium Big Grin , wtedy będą lepsze wypłaty , ale 150 reklam wyklikać , to już niezłe wyzwanie .....

Na tritium nie trzeba juz klikać Wink chcoaiz mozna kilka dolców dziennie zwiekszyc zarobek klikając.

Nie wiem jak wy ale przechodzę na skrill. Nie wiadomo za ile Paypal bedize dzialal. Admin zrobil juz wszytko co trzeba , teraz tylko czekac na odpowiedz Paypala.

Wszystkie inne procesory mają juz wypłaty instant !


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 23-06-2014 09:18

Skąd wiesz co zrobił??? Napisać to ja Tobie też mogę. Tak się składa że 99% jak nie wszystkie strony maja PPala. Tak promują tego skrilla na stronie bo największa prowizja a trochę to dziwne że przez miesiąc PPal nie dał żadnej odpowiedzi albo w tą albo w tą


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 23-06-2014 13:44

(23-06-2014 08:56)zarabiajsam napisał(a):  
(22-06-2014 21:05)marcin0409 napisał(a):  
(22-06-2014 20:50)haha40027 napisał(a):  Ja zleciłem 14 czerwca, więc też powinieneś się uzbroić w cierpliwość, bo chyba z tymi wypłatami się nie spieszą Tongue

Pożyjemy zobaczymy , ważne żeby w ogóle zapłacili Big Grin ....jeśli tak ,to spróbuję dojechać do Tritium Big Grin , wtedy będą lepsze wypłaty , ale 150 reklam wyklikać , to już niezłe wyzwanie .....

Na tritium nie trzeba juz klikać Wink chcoaiz mozna kilka dolców dziennie zwiekszyc zarobek klikając.

Nie wiem jak wy ale przechodzę na skrill. Nie wiadomo za ile Paypal bedize dzialal. Admin zrobil juz wszytko co trzeba , teraz tylko czekac na odpowiedz Paypala.

Wszystkie inne procesory mają juz wypłaty instant !

Masz jakiś dowód, że są instant? Bo to dziwne, że nie dostałem wypłaty sprzed prawie 2tyg., a instant miały być DOPIERO po tym, jak się już ze wszystkim wypłatami uporają...


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - rekki - 23-06-2014 15:36

Cytat:Masz jakiś dowód, że są instant? Bo to dziwne, że nie dostałem wypłaty sprzed prawie 2tyg., a instant miały być DOPIERO po tym, jak się już ze wszystkim wypłatami uporają...


Last 19 payout and SKRILL is autopay mode enabled!!!! extimated 1 day lefts
Last 393 Egopay extimated 12 days
Last 96 PerfectMoney extimated 5 days
Last 180 bitcoins (manually payouts in 48 hours after request) extimated 7 days

Na forum masz wszystko napisane.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - foofaraw - 23-06-2014 21:19

Jakieś wiadomości na temat PayPal'a? Miał być dostępny do 21.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - rekki - 24-06-2014 11:36

Na ten moment żadnej wiadomości odnośnie PP ze strony admina.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - marcin0409 - 24-06-2014 19:12

Mam pytanie , Zagrałem w reszkę/orła , postawiłem 1 $ (przegrałem ) , potem podwoiłem stawkę (przegrałem ) znów podwoiłem (WYGRAŁEM) 4$ , z tym że z konta opitoliło mi tylko to co postawiłem i przegrałem a wygranej już nie dodało :/ , o co tu chodzi ?? , czy też teraz mam czekać ruski rok na to jak przy wypłacie??


EDIT :


Sorry już jest OK .... wygrana dochodzi do Purchase balance;/


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Domel32 - 25-06-2014 07:37

Witam,

Gdyby ktoś był zaintersowany to mam konto do odsprzedania w PTCircle.

Stan na dzień dzisiejszy:

Account balance: $62.7354
Purchase balance: $14.25
Rented referrals: 15
Hydrogen : ważne do 20/07/2014

Cena do uzgodnienia. Chętnych proszę o kontakt na PW.

Pozdrawiam


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 25-06-2014 11:57

Płacą instant Wink

zlecilem popoludniu 23.06
dzis rano wchodzę wypłata jest na Skrill !


[Obrazek: aaaasa.jpg]