Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 22-06-2014 13:57

I tak wszystkiego nie wypłacisz. Nawet na Hydrogenie masz "Payout max per request 21 $. Jeżeli się nie pojawi na dniach PPal to niech spadają a kasę która jest przeznaczę na reklamy i tyle


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - marcin0409 - 22-06-2014 15:24

Plan był taki , żeby wyklikać reklamy aż do 39$ , potem zrobić upgrade,"nabazgrać" jakiegoś botaBig Grin ,uzbierać 100$ i znów upgrade , jednak okazało się , że nie można za wyklikaną kasę , więc temat odpuszczam, dopóki PP nie będzie chodził .może by napisać propozycję do supportu o rozpatrzenie tematu upgradowania za "wyklikaną kasę"???


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 22-06-2014 16:07

Wracając do tematu, admin na forum napisał, że wypłaty instant Skrill powinny już jutro działać. Egopay jeszcze około 12 dni, Perfectmoney około 5 a BTC jeszcze tydzień. Sprawa z paypalem jest niewyjaśniona z powodu paypala, a nie PTCircle.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - rekki - 22-06-2014 17:16

(22-06-2014 15:24)marcin0409 napisał(a):  Plan był taki , żeby wyklikać reklamy aż do 39$ , potem zrobić upgrade,"nabazgrać" jakiegoś botaBig Grin ,uzbierać 100$ i znów upgrade , jednak okazało się , że nie można za wyklikaną kasę , więc temat odpuszczam, dopóki PP nie będzie chodził .może by napisać propozycję do supportu o rozpatrzenie tematu upgradowania za "wyklikaną kasę"???

Zawsze można zarobioną kasę wypłacić i później kupić za nią upgrade..


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 22-06-2014 17:19

Dochodzi wtedy prowizja, ale ja i tak uważam PTCircle za najbardziej opłacalny bux na rynku.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 22-06-2014 17:25

(22-06-2014 17:19)Zincuable napisał(a):  Dochodzi wtedy prowizja, ale ja i tak uważam PTCircle za najbardziej opłacalny bux na rynku.

Bardzo opłacalny..
Proponuję skończyć niepotrzebną i nic nie wnoszącą do tematu dyskusję i poczekać na uruchomienie PP.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 22-06-2014 18:01

Date requested 2014/06/14, 00:24

Na razie dopiero 8dni, ciekawe czy w ogóle wypłacą, bo już chętnie następną wypłatę bym zlecił...
Ktoś czeka podobnie/dłużej?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 22-06-2014 18:02

A na jaki serwis wypłacasz?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - marcin0409 - 22-06-2014 18:06

(22-06-2014 17:16)rekki napisał(a):  Zawsze można zarobioną kasę wypłacić i później kupić za nią upgrade..

Zgadza się , ale nie mogę wysłać bez wcześniejszej minimalnej wpłaty 6$ , które wpłacałem wcześniej poprzez PP .... zaryzykowałem i zrobiłem upgrade na DEUTERIUM , przelewając z BlockChain , jak przejdzie to wypłacę zaraz to co mam na portfel BTC....


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 22-06-2014 18:46

Wiem, że pytałam już o to, ale chcę się upewnić:
jeśli zrobię update konta ze skrilla, to zaliczy to jako aktywację, czy muszę jednak wpłacać przez add funts?