Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 21-06-2014 19:25

Dopóki nie wypłacą wszystkich zleceń na poprzednich zasadach, to nie sprawdzimy Smile
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 21-06-2014 19:25

Zleciłem trochę temu wypłatę, jeszcze nic nie dostałem. Instant mają być, jak skończą wypłacać ręcznie. Jest jeszcze około 1000 wypłat. Admin pisał na forum.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - marcin0409 - 22-06-2014 00:06

Mam pytanie .... czego dokładnie mam zrobić sreena przy wypłacie i gdzie go wkleić??
Czy robiąc upgrade , nie można zapłacić tym co wyklikałem z reklam ?? chciałem na Deuterium poleciećBig Grin , to mam wypłacać kasę ,żeby później znów przelewać z powrotem ??-trochę bez sensu .....


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 22-06-2014 09:49

No bez sensu jeszcze dodając prowizje. Ale inaczej się nie da


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 22-06-2014 10:41

Chłopaki, jeżeli wpłaciłem wcześniej przez paypal 6$, a chcę wypłacić na Skrill, to nie muszę chyba wpłacać znów tych 6$ ale przez Skrill? ;p I gdzie tego screena z wpłatą zuploadować, wtf? (jak ma się zweryfikowane konto też trzeba?)

EDIT:

Cytat:Payout request refused
If you want to receive a payout via this payment processor, you should invest at least one time via this payment processor.

Jaka kur*a bzdura -.-


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 22-06-2014 10:53

No i minął dzień 21.06 a paypala jak nie było tak nie ma ani żadnego info. Dla mnie skrill odpada z tymi ich prowizjami to dziękuję za ich usługi.

Niestety jak chcesz zmienić na inny to musisz z niego najpierw wpłacić. Czyli jak nie wpłacałeś ze skrilla a teraz chcesz na niego wypłacić to najpierw musisz te 7 $ bo z prowizją to pewnie tyle wyjdzie albo i więcej


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 22-06-2014 11:15

Jutro mi się kończy Hydrogen, to stracę zarobki z 35RR i będę mógł wypłacić max 10$... świetnie kurde facepalm Na paypal się pewnie nie doczekamy


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 22-06-2014 11:33

No i właśnie dlatego nic nie wpłacam. Nie będzie PPal to niech się bujają. Konta przedłużyć za kasę zarobioną nie można, paypala nie ma. Jak na razie muka


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 22-06-2014 13:28

Czy u Was też nie da się kliknąć w reklamy? :O

dobra, ogarnęłam, to przez te reklamy z boku, włączyłam adblocka i dziabie Wink


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - marcin0409 - 22-06-2014 13:43

Ta strona to jakaś totalna bzdura .... wcześniej wpłacałem 6 $ z PayPal , żeby móc w razie czego wypłacić , Pay Pal nie działa .... wpłaciłbym za pomocą BitCoin , ale pieprze to , za chwile okaże się , że BitCoin nie działa.... mam zarobione 39$ , których nie mogę wypłacić , dziś kończy mi się Hydrogen i Payout maximum per request będzie 10 $ ...WTF ???....