Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Migland - 22-04-2014 19:09

Własnie tak jak mówisz możliwe są maksymalnie 3 wypłaty w miesiącu od 6-10$,czyli daje to sumę 30$ minus opłaty. Na koncie Hydrogen miesięczny zarobek z samego klikanie wychodzi 30$ z groszem nie wliczając w to zarobek z DR jak i RR.
Dzięki temu osobą które zainwestowały w program nie będą mogły odrazy wyciągnąć całego dochodu, co za tym idzie będą ulepszać konta i inwestować w program.A jak wiemy jak kręci się pieniądz to i program.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - nyn - 22-04-2014 19:25

Dobrze to rozkminili Smile


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Migland - 22-04-2014 20:04

Mój plan jest aby uzbierać maksymalna ilość RR (50) na koncie Hydrogen (mam już 20),wypłacając 60% a 40% ładować w RR. Następnie z kasy której nie będę mógł wypłacić nazbierać na upgrade konta(Deuterium). Na tym koncie dostajemy aż 50 reklam do wyklikania co daje w miesiącu maksymalna sumę 90$(i tyle można wypłacić miesięcznie) nie wliczając w to zarobku z RR i DR. I dalej z pozostałych funduszy rozbudowa RR do 100 a jak dobrze pójdzie to konto Tritium i 450$ co miesiąc.

LONG LIVE PtCircle !!

Dla tych co jeszcze się nie zdecydowali trwa promocja w postaci konta Hydrogen za darmo na 3 miesiące!!

Mój reflink: http://www.ptcircle.com/?ref=migland


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - nocnica - 22-04-2014 21:02

Ach te marzenia... upgrade konta nie zrobisz w ten sposób.

(jeśli nie wiesz o co chodzi - upgrade konta nie można dokonać z purchase balance, da się tylko z zewnątrz Tongue)


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - maselko1235 - 22-04-2014 21:19

To ja napiszę może parę słów o tym a każdemu przyda się poradnik do tego, zainteresował mnie ten bux z powodu wypłat co 10 dni.

W zakładce ADS mamy reklamy, proponuję pierw wyklikać reklamy na samym dole trwające 60 sekund a następnie ile nam pozostało te z samej góry po 45 sekund
tak wygląda nasza głowna strona konta
[Obrazek: zlu44k.png]

Bardzo ważnym aspektem jest o ile zauważyłem i za co wykupiłem pierwszego referrala jest wyklikanie
15 reklam
20 Adgridów
0 minijobs
[Obrazek: nc051h.png]

Get paid To
View Advertisements- to co napisałem wyżej
Play AdGrid- a więc obrazek i 20 szans na wygranie 5$Smile
Do MicroJobs- czyli rejestracja, potwierdzenie maila najczęściej lub wykonywanie innych poleceń
BuxBonus- to jest nasz bonus który opisałem wyżej 15 reklam, 20 Adgridów,0 minijobs wykonałem to i dostałem 1 dolara za którego kupiłem od razu reffa
Head-Tail Game- orzeł i reszka Wink stawiamy kwotę 100% wygranej


Referrals
Direct Referrals (0)- Referrale bezpośredni z naszego polecenia maks 50 na koncie Hydrogen
Rented Referrals (1) to co wyżej lecz te refferale są wykupione maks 50 na koncie hydrogen, nieaktywni przez ponad miesiac są usuwani automatycznie
Promotion Tools- czyli nasz reff link banner itd itp Wink

Jeśli chodzi o inne membershipy płacę za kliki, reffy i wszystko info
Upgrade Account - także w menu po lewej stronie

to tak przesyłam wam mały samouczek resztą zajmiecię się wy Wink
Zapraszam z reffa
http://www.ptcircle.com/?ref=majsner222


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - nocnica - 22-04-2014 21:29

Mizerny ten poradnik, jeśli w ogóle można go tak nazwać, ale tak ogólnie to od poradników jest inny dział.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - maselko1235 - 22-04-2014 21:39

nikt Cie o zdanie nie pytał jeśli Ci się nie podoba to nie komentuj


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 23-04-2014 15:28

Jakbyscie mieli jakies pytania odnoscie buxa to walcie smialo Wink
mam juz 30RR za tydzien mam nadzieje miec max czyli 50RR Big Grin


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - maselko1235 - 23-04-2014 17:49

ile dziennie udaję Ci się dzięki 30 reffom wyciągnąć? z samych reffów. Pytam o to czy wszyscy są aktywni


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - nyn - 23-04-2014 18:00

Podłączam się do pytania. W sumie to jest śmieszne, trochę więcej reklam i masz refa dziennie za friko. Rozkminiałem dziś czemu tak dużo płacą za reklamy i oni tak naprawdę to wg mnie zarabiają na AdGridzie i bannerach a normalne reklamy w 100% idą do użytkowników. Od góry założenie ile możesz zarobić i trochę ograniczeń - może tak szybko nie padnie. Tak czy siak zaraz zakładam drugie konto na brata.
I tu następne pytanie -wypłacał ktoś w BTC albo w tym drugim portfelu?