Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 13-06-2014 19:42

@up

wejdź w zakładkę upgrade account. Tylko zastanawia mnie to, czy po wprowadzeniu instant wypłaty, nadal trzeba będzie czekać 15 dni na kolejną wypłatę, czy jak zdobędzie się min. do wypłaty.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Najkon - 13-06-2014 19:50

(13-06-2014 19:42)kamylo napisał(a):  @up

wejdź w zakładkę upgrade account. Tylko zastanawia mnie to, czy po wprowadzeniu instant wypłaty, nadal trzeba będzie czekać 15 dni na kolejną wypłatę, czy jak zdobędzie się min. do wypłaty.

Oni zmieniaja zasady co kilka dni, takze nie wiadomo co bedzie jutro Wink


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - mnovyplay26 - 13-06-2014 20:03

Ale bux jest wypłacalny są nowe dowody


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 14-06-2014 08:58

To dobrze, poczekajmy jeszcze na instant payouty Smile


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - foofaraw - 14-06-2014 10:42

Orientuje się ktoś czy przed pierwszą wypłatą trzeba wpłacić 6$ do "Purchase Balance", czy liczy się też upgrade konta za 6$?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - MindRoller - 14-06-2014 10:53

(14-06-2014 10:42)foofaraw napisał(a):  Orientuje się ktoś czy przed pierwszą wypłatą trzeba wpłacić 6$ do "Purchase Balance", czy liczy się też upgrade konta za 6$?
Mnie też to zastanawia, ale z tego co tam pisze (w zakładce Payout) to jeśli chodzi o Paypal - możesz wypłacić raz, a jeśli chcesz kolejny raz to musisz wpłacić to 6$. I upgrade konta się nie liczy, chodzi o tą opcję AddFunds. Natomiast jeśli chodzi o inne systemy płatności, jak tam ten Egopay, Skrill, PerfectMoney to przed pierwszą wypłatą trzeba wpłacić to 6$.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - YouAreKilled - 14-06-2014 15:45

Jest może wiadomość kiedy dodadzą paypala znowu ?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Arcodes - 14-06-2014 16:25

21. 06

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 15-06-2014 15:10

Oby ten termin się sprawdził


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 15-06-2014 15:19

A jak to w końcu jest z tymi dwoma kontami? Można je mieć, z jednego IP?