Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 11-06-2014 16:22

Ja w nich wierzę. W zakładce request payout podają różne informacje, między innymi te:
44 Egopay request payed today 10/06/2014
18 pending request " EGOPAY" will be pay tomorrow 11/06/2014
Mam nadzieję, że serwis się rozwija i że już od 21 będzie można na spokojnie wypłacić.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 11-06-2014 19:39

(10-06-2014 23:58)domell napisał(a):  No i właśnie myślę że dlatego szybko zniknie bo z takimi stawkami to raczej nierealne pociągnąć na dłuższą metę

Spoko spoko. Admin wszystko przemyslal. Zeby wyciagnac z tego wieksza kase trzeba robic upgrade caly czas wiec musicie reinwestowac zarobione srodki. Niby kwoty sa duze ale zarabac zaczniecie dopiero jak dojdziecie do Tritinium albo shareholder Wink


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 11-06-2014 22:52

Trochę bez sensu jest to że opłata za konto nie jest możliwa z tych środków które się uzbiera. A tak to na pewno prowizja za wpłatę i ciekawe czy za wypłatę też nie będzie


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 12-06-2014 01:59

Za wpłatę nie ma prowizji. Na pewno nie przez Skrill. Natomiast za wypłatę do tej pory była, a jak będzie teraz, zobaczymy.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 12-06-2014 09:20

Przez "Add funds" jest prowizja dlatego myślałem że od upgrade też trzeba płacić


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - KoNraD19 - 12-06-2014 09:28

bez sensu ;p


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 13-06-2014 13:10

Czy Wam też w " Member Area ", zaraz przy fladze pojawił się zielony ptaszek "Account verified by phonYD"? Rolleyes


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 13-06-2014 13:17

Mi też się to pojawiło.

45RR na teraz ;D Widzieliście, że zmienili częstotliwość wypłat na co 15 dni? ;d ale więcej można na raz wypłacić. Mam nadzieję, że się nie posypie zanim zacznę cokolwiek z tego wypłacać...


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - seba274 - 13-06-2014 17:32

A o co chodzi z tym "Purchase balance"


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 13-06-2014 18:16

(13-06-2014 17:32)seba274 napisał(a):  A o co chodzi z tym "Purchase balance"

To środki, których nie możesz wypłacić, ale możesz za to zakupić RR Smile

(13-06-2014 13:17)kamylo napisał(a):  Widzieliście, że zmienili częstotliwość wypłat na co 15 dni? ;d ale więcej można na raz wypłacić. Mam nadzieję, że się nie posypie zanim zacznę cokolwiek z tego wypłacać...


No właśnie, liczę że się ładnie rozwinie bux Wink może dzięki temu "ptaszkowi" nie będzie potrzebne wpłacanie tych 6$?
I gdzie znalazłeś tę informację o częstotliwości?


O, zobaczcie

Może rzeczywiście wyłączą tę weryfikację poprzez wpłacanie Wink
[Obrazek: sss.jpg]