Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - ZawszeZa - 07-06-2014 19:17

Heh śmieszne. Zaglądam teraz na buxa a tu wypłata na egopay która była zawieszona , została wycofana a wypłacić mogę tylko BitCoin


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 07-06-2014 19:24

Warunkiem do 1 wypłaty jest min. 350 oglądniętych reklam czy jeszcze coś? Bo widziałem, że ostatnio się nieco jeszcze pozmieniało i teraz jestem zmieszany ciut

Ciekawe co z tym PayPalem wymyślą.
Zastanawiam się nad upgradem konta, ale coś mi ten serwis zaczyna "śmierdzieć" :/


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 07-06-2014 19:31

(07-06-2014 19:08)haha40027 napisał(a):  Ja tez tak miałem, ale to przez to, że klikałem reklame, która faktycznie nie daje nic(ta z czaszką) Big Grin

:O dziękuję! czyli to przez to :O

@up, a reklam nie jest 150? wczoraj bodajże sprawdzałam, coś już zmienili?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - imperator123 - 08-06-2014 08:35

Teraz trzeba zweryfikować konto sms-em.Jak ktoś zweryfikuje to proszę o info - czy nie ma ukrytych kosztów.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Halunek - 08-06-2014 10:45

mam 34$ i 21RR, upgrejdnac konto jak dobije do 39 czy wykupic na razie full RR?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - zarabiajsam - 08-06-2014 11:15

(07-06-2014 19:17)ZawszeZa napisał(a):  Heh śmieszne. Zaglądam teraz na buxa a tu wypłata na egopay która była zawieszona , została wycofana a wypłacić mogę tylko BitCoin

od 21.06 będą wypłaty instant na wszystkich procesorach Wink czyli natychmiastowe

(08-06-2014 10:45)Halunek napisał(a):  mam 34$ i 21RR, upgrejdnac konto jak dobije do 39 czy wykupic na razie full RR?

Na poczatek max RR potem upgrade.
Ja czekam na wypłatę i potem robie upgrade na Deuterium.

Pozdrawiam i cierpliwosci


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 08-06-2014 11:37

@zarabiajsam

A jak to jest teraz z wypłatami? Chciałem zlecić pierwszą wypłatę, konta nie upgradeowałem.
Jakie są warunki i czy mogę wypłacić w ogóle?

Szkoda, że nie da się upgrade'ować środkami z konta na ptc po prostu, to mnie dziwi, dlaczego tak jest Sad


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 08-06-2014 12:57

Stronę wcześniej cytowałem TOS z ptcircle, poczytaj Smile


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 08-06-2014 13:01

(08-06-2014 12:57)kamylo napisał(a):  Stronę wcześniej cytowałem TOS z ptcircle, poczytaj Smile
Czyli "Egopay and PerfectMoney SKRILL and BlockChain (Bitcoins) payments activation:" to oznacza, że nie wypłacę kasy zanim nie doładuję konta, dzięki któremuś procesorowi?

No to ładnie Sad


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 08-06-2014 13:28

No niestety tak, musisz najpierw wpłacić 6$ poprzez "add funds" albo kupić konto Hydrogen w "upgrade account" Ja nie załapałem się na te darmowe konto Hydrogen co dawali na początku, a może i dobrze, bo wpłaciłem te 6$ i mam spokój Wink (przynajmniej mam nadzieję ;p) Już bym wypłacił kasę 2 razy ale wolę inwestować na razie w max rented refow na Hydrogen czyli te 50, potem upgrade na deuterium z uzbieranych $.