Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 07-06-2014 11:09

Ja kupiłem 2 tygodnie temu Hydrogen i na razie całą kasę ładuję w RR. Na razie dzienny zarobek ~1,45$ (z 19RR + moje 15 klików), ale planuję dobić do 50RR i zaczekać na te "niby" wypłaty instant na PayPala. Miejmy nadzieję, że się nie posypie ;d

edit:
Poczytałem trochę zakładkę TOS i wyłapałem trochę info:
Cytat:PAYOUT NEW RULE start from 21/06/2014
all payments with SKRILL, PAYPAL, EGOPAY, PERFECTMONEY will be immediately sended to the costumers account.
all payment request with BitCoin will be payed manually until 48 hours of the request (Monday to Friday)
Czyli co, 21. czerwca wypłaty instant! Smile

Cytat:PAYOUT REQUEST
All request can be made every 15 days and are processed instantly.
Free Members (Protium and Hydrogen Free) can request every 30 days and will be payed manually until 48 hours of the request (Monday to Friday)

Cytat:Egopay and PerfectMoney SKRILL and BlockChain (Bitcoins) payments activation:
For activate your payout you need to first ADD FUNDS in your Purchase Balance or UPGRADE MEMBERSHIP with your Egopay and PerfectMoney and BlockChain (Bitcoins) address.
If you have already added funds with other payments processor, you need to ADD FUNDS another time, each time you change the payment address or payment processor!!
After the verification of the complete control of your SKRILL and Egopay and PerfectMoney and BlockChain (Bitcoins) account we don't request any more investment.



RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 07-06-2014 15:28

Też tak właśnie myślałem czytając to, ale nie byłem pewien. Mam nadzieję, że wreszcie znalazłem bux dla siebie Smile


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Jarvin - 07-06-2014 15:30

Nie co 21 czerwca(co rok) ani co 21(co miesiac) tylko od 21 wszystko na PP będzie instant


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 07-06-2014 15:31

"Czyli co, 21. czerwca wypłaty instant oznacza" tyle, co np. Czyli co, w piątek pijemy?
Istotnym jest przecinek. A błędem Kamylo jest brak znaku zapytania na końcu.


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 07-06-2014 16:00

No właśnie, po to wstawiłem przecinek Wink Czytaj ze zrozumieniem Jarvin ;p


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Najkon - 07-06-2014 16:19

Jeśli mam Hydrogen free, a po pierwszej wypłacie wpłace 6$, to nadal będe traktowany przy wypłatach jak hydrogen free, tak?


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 07-06-2014 16:28

Nie, jak wpłacisz to będziesz już traktowany jako "premium"


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - chawerut - 07-06-2014 17:50

Tak więc dobrze zrozumiałam, że po pierwszej wypłacie mogę ulepszyć konto, zamiast przelać pieniądze przez "add funts"? I będzie to zaliczone, nie będą wymagać drugi raz wpłaty? Smile


Poza tym, znowu mi nie naliczyło wszystkich pieniędzy z reklam, nie wiem czemu... Sad


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 07-06-2014 19:08

Czy jest możliwość ulepszenia konta, używając do tego zgromadzonych funduszy?

Czy trzeba osobno ładować, np. EgoPay?
@UP
Ja tez tak miałem, ale to przez to, że klikałem reklame, która faktycznie nie daje nic(ta z czaszką) Big Grin


RE: [PŁACI] ! Nowy bux PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Zincuable - 07-06-2014 19:09

Konto można ulepszyć jedynie przez Upgrade Account i tylko płacąc. Fundusze można przeznaczyć na wypłatę albo na referrale.